Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vetsiho koxxta jsem nevidel - alternator


Kozel87

Recommended Posts

Cus,

nevim jak se to stalo (byl jsem pri vedomi,ale nevim na co jsem myslel)ale zapojil jsem obracene baterii.Nez jsem ji stacil odpojit, videl jsem jiskreni a kour nekde u alternatoru. Po spravnem pripojeni baterie (aniz bych zapnul klicek) sviti kontrolka dobijeni. Co odeslo?

Jedna se o Peugeot 205, 1.8, XRD, r.v.87

Dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty diody nevím přesně, když to někdo dohledá, budu rád, nicméně bych tipl, že o nějakou stovku víc než to rego. A starší dobrý altík se koupí za litr, max patnáct stovek. Jinak když se kupují samotné díly, tak bacha na výrobce toho altíku, je jich více, a díly jsou nezáměnné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusím vůbec nic. Mám jen schovaných pár věcí, co se hodí, a nehodlám je rozdávat. Jiné už mít nebudu, takže k tomu nemám sebemenší důvod - to si je radši nechám, než abych je rozházel za hubičku, a pak někde sháněl zpátky, až budou potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Nemusím vůbec nic. Mám jen schovaných pár věcí, co se hodí, a nehodlám je rozdávat. Jiné už mít nebudu, takže k tomu nemám sebemenší důvod - to si je radši nechám, než abych je rozházel za hubičku, a pak někde sháněl zpátky, až budou potřeba.

Jo v tom máš, jako ostatně vždy, pravdu, prodáš a za 10 dnů sháníš pro sebe.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš co, v těhle autech jezdí i z mého okolí přeci jen ještě pár lidí. Plus dvě tyhle auta mám doma sám. Takže je pro mě zajímavé, když náhodou něco, že jen sáhnu do regálu a nemusím nikam lítat a někde shánět. A ten čas má v tomhle případě pro mě podstatně větší cenu. Pokud bych to, co mi zbývá, rozprodával všechno za nějaké směšné ceny, dostanu za to v součtu jestli částku, co si vydělám ani ne za dva tejdny - a to mi za to fakt nestojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jerry: nic se neděje, to je v pořádku, prodávej si za kolik chceš, jsou to tvoje altíky. Já jen reagoval na to, že se tomu vůbec nemusím přizpůsobovat, že si je raděj nechám, kdybych je sám potřeboval, nic víc. To že o ně není valný zájem už vím dlouho, taky i dost věcí prostě radši vyhazuju, páč je to jednodušší než se s tím nějak babrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...