Jump to content
Sign in to follow this  
berger

Ako rozobrat vzduchovy filter 307?

Recommended Posts

Caute vsetci, ako mam rozobrat vzduchovy filter na 1,4 307? Je to taka cierna plastova krabica. Vybrat som ju vybral, no nezda sa mi, ze by sa dala nejako rozobrat - spoje sa zdaju byt zalisovane.

PS: ak sa meni vzduchovy filter, meni sa cely diel (cela ta plastova krabica), alebo sa rozoberie a meni sa iba vlozka? Dik za help.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podívej se z hora na tu podle tebe černou krabici. Po obvodě jsou celkem 4 skrutky křížové. Ty prostě povolíš a je také dobré povolit pásku co drží tu krabici na té černé rouře,co vede do motoru. Neboj táhnout nahoru a ten horní díl sundej. Uvnitř teprve je vzduchový filtr. Buď ho vyměň nebo alespoň vyfoukej. Zkontroluj také kabinový - pylový filtr. Ten díky velmi špatnému umístění velice trpí a následně brzy je kaput, nemluvě že je důvodem zápachů. Tak jak stojíš při výměně vzducháče, tak se koukni zhruba pod úroveň stěrače spolujezdce v motorovém prostoru. Je tam odhlučnění na 2 špuntech, ty povol a uvidíš tam takové malé černé držátko. Lehce tomu pomož z boku šroubováčkem a teké je tam papírová vložka filtru. většinou černá od vlhkosti, listí much a motýlů...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×