Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s autoradiom


bojo

Recommended Posts

Mam v 605-ke zabudovane radio CLARION a po vymene autobaterie nechce nabehnuť- nepýta ani kód. Pravdepodobne odpálilo poistku, čo je na zadnej strane rádia, potrebujem ho vybrať zo stredoveho panelu. Prosim o radu ako sa to da najjednoduchšie, alebo kto by poskytol manual na 605 V6, rok vyroby 1997. A este- kto poradi ako zmenit bezpečnostny čiselny kód na imobilizer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každé rádio má v balení i \"speciální klíče\" na vyndání z rámečku. Dřív to mývalo profil \"u\" s upravenými konci, které se zasunuly do autorádia, to se \"vycvaklo\" a vytáhlo se ven. Dnes už to ve většině případů bývají jen tenké \"plátky\" plechu, širokého cca 1 cm opět s upraveným koncem:super Ale pokud máš autorádio třeba s bazaru, kde ty klíče nebyly součástí, doporučuju autohifi obchod/servis kde ti to udělají. Je to lepší, než se v tom vrtat šroubovákem, už jsem pár takových expertů viděl a když to celé orýpali, tak se hrozně divili, že už jim tam třeba zpět nejde panel:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som auto kupil asi pred mesiacom a to sa pokazilo este staremu majiteľovi. Autoradio je original od vyrobcu, skusim teda zajsť do odborneho servisu, dik za radu. Ked som bol v servise Peugeot, tak mi tvrdili ze je potrebne rozobrat cely stredovy panel a bude to stáť 4000 Sk, co sa mi videlo dost drahe. Tiez som si myslel ze v tom rozoberani bude dajaka finta, co si mi aj potvrdil. Este raz dik! Dufam ze to bude menej ako 4000Sk!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to by 100% mělo, protože zasunout do rádia dva kousky plechu není až zase takový problém. Možná se zkus ještě podívat na nějakou autorizovanou prodejnu rádií Clarion, tam by to měli mít taky. Nedávno jsem sháněl redukci patice pro připojení a toho příslušenství měli fakt dost:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...