Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

NOVA - Na vlastní oči


-=Michal=-

Recommended Posts

Původně zaslal: -=Michal=-

Viděli jste Na vlastní oči nebo co to bylo za pořad jak ten taxikář s P406 II dal auto do Autospolu a vyměnili mu tam půlku dílů motoru ? Hustý. Naboural a místo karosařiny mu vyměnili díly motoru za vadný. Všecky měl označený :D:aut

Kdy to davali? Melo by to jit vyhledat v archivu na www.nova.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se stalo něco podobného s pračkou. Šla do servisu s proseklou hadicí a vrátila se se špatným programátorem, když jsem to rozebral, zjistil jsem, že je tam z úplně jiné pračky. Handrkovat se s nimi byl pak docela oříšek, naštěstí se to zvládlo:myslim Ale myslel jsem, že se mi splašej kladiva, protože evidentně počítali s tím, že to bude přebírat ženská...

Jediná rada je fakt po převzetí auta ze servisu zkontrolovat úplně všechno:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Mně se stalo něco podobného s pračkou. Šla do servisu s proseklou hadicí a vrátila se se špatným programátorem, když jsem to rozebral, zjistil jsem, že je tam z úplně jiné pračky. Handrkovat se s nimi byl pak docela oříšek, naštěstí se to zvládlo:myslim Ale myslel jsem, že se mi splašej kladiva, protože evidentně počítali s tím, že to bude přebírat ženská...

Jediná rada je fakt po převzetí auta ze servisu zkontrolovat úplně všechno:roll

nebo nedavat auta do servisu... od jiste doby neverim nikomu (a to slo o blbost na motorku, na kterou jsem nemel naradi...) :grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, nad značkovými servisy jsem dávno už zlomil hůl. Najít servis, kde vám za peníze na autě udělají co je potřeba, je jako hledat jehlu v kupce sena. Člověk by si pár věcí ohlídal, firemní auta, radši ani nechci vědět.

Nemám osobní zkušenost, ale co jsem zaznamenal třeba zmiňovaný servis Vašenda, tak jim držím palce a tyto servisy s přístupem a službou budou vždy vyčnívat nad značkovým povlem ... spíš bohužel obecný povzdech nad poklesem obecné morálky. Pak už se to nemusí týkat aut, ale života jako celku.

V tomdle případě se nic nedokáže, všechno vyšumí a servis to nepocítí a jede se vesele dál. Holt doba středověku měla tu výhodu, že když vás někdo okradl, tak to hned bylo vidět. Chybel mu prst, nebo rovnou celá ruka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

nebo nedavat auta do servisu... od jiste doby neverim nikomu (a to slo o blbost na motorku, na kterou jsem nemel naradi...) :grr:grr:grr

No, to je rada! :bojim

Takže co s ním, když to nezvládnu opravit sám? Zahodit a koupit jiný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Pata

nebo nedavat auta do servisu... od jiste doby neverim nikomu (a to slo o blbost na motorku, na kterou jsem nemel naradi...) :grr:grr:grr

No, to je rada! :bojim

Takže co s ním, když to nezvládnu opravit sám? Zahodit a koupit jiný?

To jsem nerekl, pokud je cas a chut, je lepsi se jednodussi veci naucit sam... pokud ne, radsi se poptat znamych, kde maji dobre zkusenosti nebo zkusit nekoho ze znamych/rodiny, v autech dela dneska hoodne lidi... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se mi pokazilo rádio, tak jsem ho nechal opravit ve značkovém servisu zastupující značku. Hned závadu odhalili, nutná celá výmena FM modulu za 1500 plus práce. Vymínili si zálohu 500. Modul jsem zakázal měnit, ale ať najdou vadnou součástku a tu vymění. Jejich výsledek byl rozštelování ladících okruhů, takže rádio 1 den hrálo, pak to jen šumělo. Reklamace č. 1, vrácení a stejný výsledek. Tak to šlo ještě 2x s tím, že když to neumějí tak ať mi vrátí peníze. Jak došlo slova na peníze a rozepři s vedoucím, tak po posledním předání rádio bez problémů hrálo další 2 roky než si ho někdo vypůjčil přes noc z auta.

Chtěli mně okrást o cirka 2000 za \"nový\" FM modul, tak mně jenom obraly o zálohu 500, nevznikla žádná konečná kalkulace o nákladech na opravu (čekal jsem jestli rádio bude hrát dýl a pak jsem na to zapoměl...). Těží jenom z toho že lidi do jejich práce nevidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

... pokud ne, radsi se poptat znamych, kde maji dobre zkusenosti nebo zkusit nekoho ze znamych/rodiny, v autech dela dneska hoodne lidi... :myslim

Poptat známých kde mají dobré zkušenosti? S čím? Se servisem? Takže popíráš, co jsi sám napsal - \"nebo nedavat auta do servisu.\". :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Pata

... pokud ne, radsi se poptat znamych, kde maji dobre zkusenosti nebo zkusit nekoho ze znamych/rodiny, v autech dela dneska hoodne lidi... :myslim

Poptat známých kde mají dobré zkušenosti? S čím? Se servisem? Takže popíráš, co jsi sám napsal - \"nebo nedavat auta do servisu.\". :roll

Jediná rada je fakt po převzetí auta ze servisu zkontrolovat úplně všechno nebo nedavat auta do servisu...

Pokud je cas a chut, je lepsi se jednodussi veci naucit sam... pokud ne, radsi se poptat znamych, kde maji dobre zkusenosti (servisy, mechanici, klempiri, lakyrnici, autoelektrikari,...) nebo se zkusit zeptat nekoho ze znamych/rodiny (automechaniku, nebo lidi, kteri delaji do aut na to, se kterym z vyse uvedenych individui maji dobre zkusenosti...), v autech dela dneska hoodne lidi...

Kurte.. staci ti to takhle? :roll:roll:roll :D:myslim:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Kurte.. staci ti to takhle? :roll:roll:roll :D:myslim:aut

Jsem rád, že jsi uznal, že není vždy nejrozumnější opravovat auto sám a že pro někoho je opravdu mnohem lepší volbou svěřit opravu servisu.

Dělám taky v servisu (ačkoliv v jiném oboru) a takových, kteří si o sobě mysleli, že to v pohodě opraví sami a něco při tom zrušili už jsem viděl desítky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Pata

Kurte.. staci ti to takhle? :roll:roll:roll :D:myslim:aut

Jsem rád, že jsi uznal, že není vždy nejrozumnější opravovat auto sám a že pro někoho je opravdu mnohem lepší volbou svěřit opravu servisu.

Dělám taky v servisu (ačkoliv v jiném oboru) a takových, kteří si o sobě mysleli, že to v pohodě opraví sami a něco při tom zrušili už jsem viděl desítky. ;)

spatne jsem se vyjadril, home-bastlu a podobnych opravenin jsem uz videl taky opravdu dost :nevim

Pro nekoho je lepsi volba servis, zvlast, kdyz se jedna o novejsi auto...

:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Mně se stalo něco podobného s pračkou. Šla do servisu s proseklou hadicí a vrátila se se špatným programátorem, když jsem to rozebral, zjistil jsem, že je tam z úplně jiné pračky. Handrkovat se s nimi byl pak docela oříšek, naštěstí se to zvládlo:myslim Ale myslel jsem, že se mi splašej kladiva, protože evidentně počítali s tím, že to bude přebírat ženská...

Jediná rada je fakt po převzetí auta ze servisu zkontrolovat úplně všechno:roll

No a v tom pořadu říkal právník, že když nepořídíte před opravou fotodokumentaci a nemáte u toho svědka, tak i kdyby vám vyměnili půlku auta, tak s tím nic nenaděláte :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...