Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rýchlosti?


Guest mirec.dudo

Recommended Posts

Guest mirec.dudo

Ahoooj

Mám 307SW, 2.0 HDI, 110k. môj problém je so zaradovaním rýchlosti. niekedy sa mi stane že nemôžem zaradiť rýchlosti, ani jednu. rýchlostná páka zostane na chvýlu ako zamrznutá a nič nezaradím. sem tam zaradím nejakú rýchlosť, ale nie všetky. ked ostanem na krajnici a počkám zhruba minútu-dve znova všetko funguje a rýchlosti idú zaradiť. niekedy sa to opakuje po príklad 50 km a niekdey to nespravý počas 300km. neviete čo by to mohlo byť? ja ozaj už neviem. ked sa mi to stane počas jazdy a vypnem motor rýchlosti zaradím. ale ked ho znovu naštartujem, tak nie. potom musím počkať asi dve minúty a už to znovu ide. ozaj neviem.Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dudo

Ahoooj

Mám 307SW, 2.0 HDI, 110k. môj problém je so zaradovaním rýchlosti. niekedy sa mi stane že nemôžem zaradiť rýchlosti, ani jednu. rýchlostná páka zostane na chvýlu ako zamrznutá a nič nezaradím. sem tam zaradím nejakú rýchlosť, ale nie všetky. ked ostanem na krajnici a počkám zhruba minútu-dve znova všetko funguje a rýchlosti idú zaradiť. niekedy sa to opakuje po príklad 50 km a niekdey to nespravý počas 300km. neviete čo by to mohlo byť? ja ozaj už neviem. ked sa mi to stane počas jazdy a vypnem motor rýchlosti zaradím. ale ked ho znovu naštartujem, tak nie. potom musím počkať asi dve minúty a už to znovu ide. ozaj neviem.Ďakujem

Je to skrin predlohova hridel u HDI se to sere sezen skrin a mas pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...