Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na Admina


Pata

Recommended Posts

jak je to mozne? protoze u fyzika.info je dns kobranetu, a tam uz mam ty stranky vypnuty... nez to spustim na jinym serveru, tak jsem zatim presmeroval dns :-D

ale vypnu to a bude :-D

PS: Jak si prisel na tu domenu fyzika.info??? (to byla diplomka, uz sem na ni pomalu zapomel)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondra

jak je to mozne? protoze u fyzika.info je dns kobranetu, a tam uz mam ty stranky vypnuty... nez to spustim na jinym serveru, tak jsem zatim presmeroval dns :-D

ale vypnu to a bude :-D

PS: Jak si prisel na tu domenu fyzika.info??? (to byla diplomka, uz sem na ni pomalu zapomel)...

Jak? no zajimave... Hledal jsem na googlu Tomase Turecka, jelikoz cekam, az mi opravi zkousku z uterka :grr (Studuju FEI na VSB v Ostrave)... a dostal jsem se zpatky sem a zjistil, ze jezdi ve 206CC, teda pokud je to on :D:D:D

[upravil dne 28/1/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondra

No jo, je to on :-D Tomase znam, ale furt tam nevidim tu vazbu na fyziku (s tou diplomkou nema Tomas nic spolecnyho ;))

hledal jsem na googlu jeho jmeno a vylezl z toho odkaz na fyzika.info, na kterem byl jeden z prvnich srazu v Jerlochovicich? rok 2002 myslim ... presneji stary na fyzika, novy na P-C

Jestli ho znas, tak ze vyrizuju srdecne pozdravy a at si pohne, protoze v utery je posledni termin a nikdo ze 120 lidi nevi, jak dopadl :grr:D:D:D

[upravil dne 28/1/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondra

tak jsem mluvil s Tomasem Tureckem (s tim z kabrioletu a tentyz z byvaleho vedeni p-c) a zde je jeho citace ...

\"napiš, že to nejsem já :mrk já učím na FaME ve Zlíně\"

asi sem moc nepomohl....

aha, takze shoda jmen... sorry, ze do toho taham P-C, mam zase nervy ... zkouskove, statnice ..grrr :grr

:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...