Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

T16 X4 na prodej


Pája Rybišár

Recommended Posts

Upravený odkaz

Tak tu jsem viděl na mobile.de. Byla původně za 7k éček a nakonec myslim za 5k. ;) čekal jsem, až padne na 3k :-) Jinak tam bylo více fotek a vypadala opravdu zachovale ... ale dovnitř člověk nikdy nevidí, ale za shlédnutí by stála...

EDIT: tak něco mi tady jaksi nehraje ... :nevim:myslim

asi mu frajírkovi zavolám, že ji chci už dneska vidět ... :D:grr

H L E

[upravil dne 28/1/2007 Neon]

EDIT2:

nemá tam ani telefon, ale když jsem si zadal jeho e-mail do fulltextu, tak je to klasickej \"trapnej\" překupníček, kterej si napíše inzeráty na auta, který ještě ani nemá dotažený do ČR ... (jak já tohle nenávidim ...) mno nic, napíšu mu tedy e-mail a trochu se pobavim ... :D

[upravil dne 28/1/2007 Neon]

[upravil dne 28/1/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to má na zadku??:o vypadá, jakoby ho někdo vytáh z hnoje:myslim...jestli je přímo dotažený ze švajcu a nepotkalo to ještě nějaký český prase a český silnice, tak by to mohl bejt hodně zajímavej kousek:myslim

co se takovejch raritek týče, tak pokud je v dobrým stavu, tak si majitel může dovolit vysokou cenu..nedávno jsem potkal v jednom budějovickém autobazaru Alpinu B8 (BMW E36) za cca 220tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

co to má na zadku??:o vypadá, jakoby ho někdo vytáh z hnoje:myslim...jestli je přímo dotažený ze švajcu a nepotkalo to ještě nějaký český prase a český silnice, tak by to mohl bejt hodně zajímavej kousek:myslim

co se takovejch raritek týče, tak pokud je v dobrým stavu, tak si majitel může dovolit vysokou cenu..nedávno jsem potkal v jednom budějovickém autobazaru Alpinu B8 (BMW E36) za cca 220tis.

Jenomze E36ky se delaly do roku 99 a cena kolem 220k neni zase tak daleko od seriovky, ktere porad celkem stoji...

Chtit za 405tku, u ktere nove modely stoji do 80k jednou tolik? Nerikam, kdyby to byl vymazleny kousek atd, ale nikdy z ruky prekupnika :grr:grr:grr

[upravil dne 28/1/2007 Pata]

[upravil dne 28/1/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

co to má na zadku??:o vypadá, jakoby ho někdo vytáh z hnoje:myslim...jestli je přímo dotažený ze švajcu a nepotkalo to ještě nějaký český prase a český silnice, tak by to mohl bejt hodně zajímavej kousek:myslim

co se takovejch raritek týče, tak pokud je v dobrým stavu, tak si majitel může dovolit vysokou cenu..nedávno jsem potkal v jednom budějovickém autobazaru Alpinu B8 (BMW E36) za cca 220tis.

Ony nejen v ČR jsou prasata, a vzhledem k tomu, jak je ten kousek prezentovanej...

Poznámky \"vermutlich Kupplungschaden\" jste si tam asi nikdo nevšiml, že... vč. toho, co to také může znamenat u toho 4x4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Pata

...

Chtit za 405tku, u ktere nove modely stoji do 80k jednou tolik? Nerikam, kdyby to byl vymazleny kousek atd, ale nikdy z ruky prekupnika :grr:grr:grr

Tohle je T16. Chapes to?

chapu, moc dobre, ale tohle je precejen pretazene za vlasy :nevim navic to fakt vypada, ze to stalo v hnoji... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

..no já na to mít, tak neváhám.. :papa i kdyby to šlo přes deset překupníků..

Já vidět ten text v inzerátu, tak neváhám a zavírám okno:D A jen tak btw, pokud vím, tak Švýcarska se netýká to zrušení omezení dovozu, takže to tu člověk nepostaví na papíry jinak než přestavbou:bojim, nevím, jak je to s DPH apod...:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z googlu:

\"veterán.cz - Inzerce

Pán s emailem havlon@seznam.cz bude nějaký vykuk - včera s Mercedesem, dneska s Edselem - obě auta jsou na mobile.de MB za 1450 euro, Edsel za 13.ooo euro ...

www.veteran.cz/inzeraty.php?katid=1&l1=70 - 16k - Archiv - Podobné stránky\"

kdyz prekupnik, tak poradny, tohle bude nejaky pakon, protoze neumi ani cesky \"Prodám Peugeot 205 Rally ojedinělí stav, původ Švýcarsko, najeto 170 000km\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

z googlu:

\"veterán.cz - Inzerce

Pán s emailem havlon@seznam.cz bude nějaký vykuk - včera s Mercedesem, dneska s Edselem - obě auta jsou na mobile.de MB za 1450 euro, Edsel za 13.ooo euro ...

www.veteran.cz/inzeraty.php?katid=1&l1=70 - 16k - Archiv - Podobné stránky\"

kdyz prekupnik, tak poradny, tohle bude nejaky pakon, protoze neumi ani cesky \"Prodám Peugeot 205 Rally ojedinělí stav, původ Švýcarsko, najeto 170 000km\"

Takovejch je... teď na bmwklubu jeden takovej nabízí E36 M3, původ Německo, která je na polské aukci allegro a má na nárazníku nálepku PL:aut, cenově vychází vč. dovozu a přihlášení o nějakých 50 tisíc líp než za kolik to tam dává on:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem napsal e-mail, jak handlířovi do Německa, tak i \"prodejci\" do Čech a jsem zvědav, co mi odpoví ... zatim nic. Našel jsem si u jeho jiných inzerátů i telefon, který mi ale nebere ... fakt ho chci dostat na lopatky ... :D:D

Toto jsem mu napsal: - uvidime, co na to napise:

Dobrý den,

rád bych, abyste mi podal bližší informace o Vámi nabízeném vozu Peugeot 405 T16 4x4.

1) Je možnost poslat mi na e-mail nějaké další fotografie (interier, motor atp...)??

2) V jakém je celkovém stavu (jaký servis byl na vozidle v poslední době prováděn, oděrky a jiné neduhy karoserie, kdy byly měněné rozvody atp.), také by mě zajímal počet předchozích majitelů

3) Když je vyplňovaná Servisní kniha, v jakém servise to bylo prováděno? (jaký konc. Peugeot??)

4) Kdy a kde je možné vůz vidět

Doufám, že po Vás nechci moc informací a předem děkuji za odpověď.

Jinak obecně k inzerátům si myslím, že je lepší dát tam i telefon ... nemusel bych takhle psát a především to působí seriózněji. Ale to je jenom detail...

S přáním hezkého dne

Martin Udržal

Jen tak pro info ... bude to hroznej p...s...a ještě k tomu hloupej:

Ukázka

Jo a to, že v inerátu je cena bez poslední NULY je nejspíš jeho vychytávka, aby spadalo auto mezi levnější ...

viz

A spousta a spousta dalších věcí jsem nalezl přes FULLTEXT.

Obecně k ceně na mobile. Přemršená si myslím, že není, ikdyž záleží co myslí pod tím, že je možnááá!! spojka KO - to jsem jim naspal, ať mi napíšou, co si mám pod tím představovat. Ostatně já bych to za to auto nedal - možná tak 100, ale stejně vim, že bych do něj peníze futroval pořád. Ale nemyslim, že by to byl nějakej blbej stav (od pohledu) to že to před focením neumyjou, neznamená, že to jezdilo na poli. Jenom se jim tim rapidně snižuje možnost event. prodeje (přiujdou o sortu zákazníků, pro které vzhled prodává - což se ale u speciálů, jakým je T16 asi moc neiplatňuje).

FX: obecně na BMWforu je dost střelců ... nejlepší je myslim nick WOJTA ... jak chce zálohu 10000,- a pak Ti auto teprve prodá za 249000,-, když ho doveze z Němec za 7500EUR.:myslim

Ale každej se nějak živíme, máme nějamý vedlejšáky, abychom si zvedli životní úroveň, ale musíme u toho trochu uvažovat a když už to prezentuju někde na klubech, kde tomu lidé většinou (alespoň nějací) rozumí, tak to prezentuju hcytře a musím do daný problematiky (v tomhle případě aut) vidět ...

Oddie: Jak jsi napsal C.J. \"už jsem Ti nejméně jendou psal, ať používáš hlavu\" :D:D:Dtak tuto větu mi řekl jednou táta ... bylo mi asi 6let - hrozně jsi mě při pracovním dnu pobavil ... už začínáš mít asi rodičovský sklony .... :super

Jo a nejenom ty jsi všímavý ... taky jsem si toho všimnul s tou převodovkou, takže ... zase paušálně neodsuzuj ... nekoukáj všichni jenom na obrázky, ale i občas projdou písmenky ...

UFFF

[upravil dne 28/1/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: C.J.

..no já na to mít, tak neváhám.. :papa i kdyby to šlo přes deset překupníků..

Taky už jsem ti min. jednou psal, že bys měl začít přemýšlet hlavou...

:o

..kdybych si kupoval normální 405ku, tak ne. Ale T16ka něco jiného, pro takový diamant bych překousl lecco.. Jdu si vsadit sportku. :papa a vy se tu klíďo vztekejte kvůli překupníkům.. :roll (než abych si proto jel, vyřizoval věškéré papírování, tak to si raději připlatím..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CJ: Když tě baví dát 18 tisíc za max dva dny \"práce\" (v případě, že auto má papíry z EU)...

Neon: Jo, wojta je nejlepší, o tom jsem právě mluvil s tou aukcí allegro.

Mě by spíš fakt zajímalo, jak to je s dovozem a přihlášením takhle starýho auta ze Švajcu. Co je mi známo, tak klasickou cestou jako z EU to nejde, ale jistý si nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Jenomze E36ky se delaly do roku 99 a cena kolem 220k neni zase tak daleko od seriovky, ktere porad celkem stoji...

nez jsem koupil 306ku pred vic jak rokem a pul, tak jsem malem koupil 320D e46, prave za taky 220K..e36ky se daj sehnat i za 80K..jinak ta Alpina byla rok nekde mezi 94-96 (uz si to presne nevybavuji) a cena mi prisla prave hodne slusna, vzhledem k tomu, co je to za auto a v jakym bylo supr stavu

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...