Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolisani otacek + klepani


martin1

Recommended Posts

Zdravim,

mam P607 2.2 HDI s automatickou prevodovkou. V posledni dobe pozoruju, ze volnobezne otacky kolisaji a auto se dost trepe. Predevsim pokud je zarazeno D a stojim na brzde (napr. na krizovatce). Pokud vyradim na N, je to celkem OK.

Po delsi jizde (= zahraty motor) je to OK.

Mam najeto cca. 164.000. Rozvodak jsem menil pri 140.000. V prosinci jsem menil jeste cidlo tlaku (zpusobovalo hlasku \"engine antipollution system defective\").

Cim to muze byt ? Je neco \"vybehaneho\" nebo je to jen diky zime ? Lonskou zimu jsem tento problem nepozoroval. Aspon pokud si pamatuju :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Ja moc se vam, ostatnim majitelum 607, prenasi vibrace motoru do kabiny ? U HDI pri pomalem popojizdeni nebo u automatu kdyz stojite na brzde a mate zarazeno D ? Mne proste vibruje vic, nez bych chtel a cekal.

Nemuze byt vychozeny nejaky ... ja nevim ... tlumic ? :-) prd se v tom vyznam. Neco urcite tlumi vibrace motoru, ne ? Auto je pravidelne servisovane, ale v servisu se na tenhle problem vzdycky zapomenu zeptat. Sami mi zadnou vymenu neceho spojeneho s motorem nenavrhovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...