Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy - jakou značku vybrat?


jardas

Recommended Posts

Původně zaslal: @re

Bremba mám na autě a zatím si nemůžu stěžovat. Jsou to ale Brembo Max - ty jsou dražší.

Jinač proč nekoupit ORIGINÁLY?? Většinou vyjdou za stejný peníz jako bremba...:myslim

cenove jsem to zatim neresil, musim se v Peugeotu pozeptat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: prco

Jardas, koľko máš najazdených km. Viem, že sa podľa toho nedajú meniť brzdy, ale aspoň približne. Ja mám cca 67 tis. a neviem či mám dať skontrolovať.:papa

ted mam najeto skoro 90.000km, ale uz na 76.000km byli predni kotouce na hranici minimalni tloustky. Zkontrolovat si to muzes i sam, steci jim zmerit tloustku :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mám 307 1,4 benzin koupeno 3.2006.Asi po 20 tis. kilometrech mi začaly drhnou zadní brzdy.Po sundání kol byly na jednom zadnim kole na venkovní straně na brzdovém kotouči vyjete asi půl milimetrové hluboké kruhové drážky probližně pět milimetrů od sebe.Vyndal jsem brzdové destičky a obrousil do roviny.Všimnul sem si ,že vnitřní strany obou kotoučů jsou ojeté uplně minimálně.Jako by více brzdili venkovní strany obou kotoučů .Přitom oboje destičky chodí naprosto bez problémů v brzdových klecích. Kotouče nehází, auto při brzdění chodí naprosto rovně.Prosím nemáte s tim to nějakou zkušenost??:(:(Mám auto jestě v garanci ,ale při upozornění na brzdy mi bylo sděleno,že jsou brzdy v pořádku tak nevím???Děkuji všem za jakoukoliv radu...Jdu na kontrolu při 30 tis....nevím co s tím to drhnutí je dost nepříjemné..Díky..:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 307 1,4 benzin koupeno 3.2006.Asi po 20 tis. kilometrech mi začaly drhnou zadní brzdy.Po sundání kol byly na jednom zadnim kole na venkovní straně na brzdovém kotouči vyjete asi půl milimetrové hluboké kruhové drážky probližně pět milimetrů od sebe.Vyndal jsem brzdové destičky a obrousil do roviny.Všimnul sem si ,že vnitřní strany obou kotoučů jsou ojeté uplně minimálně.Jako by více brzdili venkovní strany obou kotoučů .Přitom oboje destičky chodí naprosto bez problémů v brzdových klecích. Kotouče nehází, auto při brzdění chodí naprosto rovně.Prosím nemáte s tim to nějakou zkušenost??:(:(Mám auto jestě v garanci ,ale při upozornění na brzdy mi bylo sděleno,že jsou brzdy v pořádku tak nevím???Děkuji všem za jakoukoliv radu...Jdu na kontrolu při 30 tis....nevím co s tím to drhnutí je dost nepříjemné..Díky..:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...