Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sruby na kola peu. 306


Guest klm306

Recommended Posts

Chcel by som vediet ci su na vsetkych modeloch rovnake. Alebo ci zavidi od r.v alebo kubaturi.

Totiz zhanam bezp. sruby a nemam zmerany zavit teda tusim je to M12x nevem co.

Jasne ze zhanam origos peugeotacke len ma zaujima ci to bude pasovat aj z inch modelov a tak....:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

2 oni: mas hatchback kamo :D aspon podle fotek

srouby pasujou i na jiny znacky..zalezi na zavitu a dylce..ale melo by platit pro vsechny 306 stejny zavit M12x1,25 (pasujou treba i na fiat nebo citroen)

806 ma treba M14x1,50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem použil na 306ku šrouby např. z 309. Pasovat budou pokud samozřejmě jde o plecháče. Např. na origo liťákách na 306 jsou už úplně jiný šrouby co se týká délky a dosedací plochy. To se samozřejmě týká všech liťáků, je potřeba se kouknout jak dlouhý šrouby budeš potřebovat a jakou mají ty díry v disku dosedací plochu pro šroub. Většinou musíš použít jiný šrouby než ty na plecháče, i když jsou i vyjímky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klm306

chces povedat ed mi nudebu pasovat sruby z plechacov na elektrony ???

to som este nevidel....

S největší pravděpodobností nebudou, když budeš mít velký štěstí tak třeba jo, já mám na zimáky liťáky Titan 14\" a do nich pasujou šrouby z plecháčů úplně přesně, ale jak jsem psal to je náhoda. Jestli budeš kupovat nový liťáky tak ti většinou k tomu prodají i odpovídající šrouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oki tak poprosim o vysvetlenie...

doteraz som mal plechace...

teraz som kupil hliniky chystam sa ich nahodit na jar.

Ako zistim ci potrebujem nove sruby teda ci mozem pouzit tie stare ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za prvý si zkontroluj délku, aby ti kolo nedrželo jenom na dvou závitech a potom se koukni do díry na šroub na tom disku jaká je tam ta dosedací plocha pro šroub, může být plochá nebo kulová, potom bych ještě kouknul na výšku hlavy toho šroubu, aby jsi potom vůbec dostal klíč na šroub když ho pustíš do tý díry.

[upravil dne 24/1/2007 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som samozrejme skusal nahodit jedno koleso vobec som nerozmyslal ci by mi sruby nepasli, proste som namontoval kolo, pasovalo odmontoval a nahodil naspet zimne...

oki skontrolujem si to.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klm306

ja som samozrejme skusal nahodit jedno koleso vobec som nerozmyslal ci by mi sruby nepasli, proste som namontoval kolo, pasovalo odmontoval a nahodil naspet zimne...

oki skontrolujem si to.... ;)

ploche srouby potrebuji hlavne origo elektrony peugeot (nevim jestli Driverovy Titany jsou disky peugeot). ja koupil vsech 16 plochych za litr. ty je nejspis potrebovat nebudes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

tak to znamena ze nejsou stejny,protoze ja vim ze srouby z favorita tam nejdou a jeste k tomu ja mam 306 break a kamos ma sedana a srouby co sli me tak jemu nesli!!!

nesmis to prehanet s tuningem. jsi toho svyho breaka tunil az vypada jak hatchback tyjo! :D;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: klm306

ja som samozrejme skusal nahodit jedno koleso vobec som nerozmyslal ci by mi sruby nepasli, proste som namontoval kolo, pasovalo odmontoval a nahodil naspet zimne...

oki skontrolujem si to.... ;)

ploche srouby potrebuji hlavne origo elektrony peugeot (nevim jestli Driverovy Titany jsou disky peugeot). ja koupil vsech 16 plochych za litr. ty je nejspis potrebovat nebudes.

Taky je lahoda k tomu schánět bezpečáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...