Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jste dobří řidiči ?


raspa

Recommended Posts

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Fx

Tady tak, jak je to vyznačený, by měl první do křižovatky vjet modrej, ten má přednost před bílým, ale dává přednost červenýmu, tj. stojí. Červenej dává přednost bílýmu, ten projede jako první, pak červenej a nakonec to dokončí modrej.

Asi máš pravdu, ale hlava mi to nebere. Takže já mám sice jako přednost, ale on pojede přede mnou? Jako že bych měl přednost, kdyby tam nebyl ten červenej? Ale protože tam ten červenej je, tak vjedu do křižovatky, protože mám přednost před bílým, ale dávám přednost červenýmu. Ten zase kdyby tam nebyl bílej, tak má přednost přede mnou. Jenže musí dát přednost bílýmu, takže bílej, až vjedu do křižovatky, uvidí, že dávám přednost červenýmu, kterej tam nemůže, protože dává přednost bílýmu. Tak na to dupne, projede křižovatku, a pak už je to jasný - pojede červenej, protože nemusí dávat přednost zprava, a potom já, protože mu musím dát přednost, jelikož ho křižuju. Héééééééééézký. :myslim :myslim :myslim

Je to aspoň podle mě jednodušší než bys myslel. Tím že modrej vjede do křižovatky, bylo jeho přednosti učiněno zadost a když zastaví kvůli červenýmu, je to vlastně jako by už byl fuč (z pohledu bílého).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

To je přesně to co nechápu!! Bílej má dát přednost modrýmu a ten zase červenýmu a červený zase bílímu? To by přece měly stát dokuď tam nedaj semafor? A pleas nekamenujte mě!

To by bylo trochu smutny. Co kdyby se toho semaforu nikdy nedockali?? :D

Nemusis to chapat proste je to tak. Staci si to zapamatovat a ridit se tim. Taky jsem delal spoustu veci, aniz bych je chapal... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže na této křižovatce je to takhle:

Vlastně by si měli dát přednost všichni, že?

Červenej dává přednost bílýmu a bílej modrýmu, protože jsou zprava a ten modrej dává přednost červenýmu, protože odbočuje vlevo. Proto si modrej najede do křižovatky a zastaví.

Vychází to z toho, že při odbočování vlevo si řidič má najet ke středu křižovatky. Tím, že toto udělá se zprava uvolní místo tomu bílýmu a ten objede zezadu to modrý stojící uprostřed křižovatky. Pak může jet to červený a nakonec to modrý.

Takže modrý sice do křižovatky najede jako první, ale odjede z ní jako poslední.....:aut

V reálu to takhle ale moc nefunguje. Ty neoznačený křižovatky jsou málokdy tak velké aby se tam mohli auta objíždět, když jedno stojí uprostřed křižovatky. Vyhláška ale říká to, jak jsem to napsal.....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Takže na této křižovatce je to takhle:

Vlastně by si měli dát přednost všichni, že?

Červenej dává přednost bílýmu a bílej modrýmu, protože jsou zprava a ten modrej dává přednost červenýmu, protože odbočuje vlevo. Proto si modrej najede do křižovatky a zastaví.

Vychází to z toho, že při odbočování vlevo si řidič má najet ke středu křižovatky. Tím, že toto udělá se zprava uvolní místo tomu bílýmu a ten objede zezadu to modrý stojící uprostřed křižovatky. Pak může jet to červený a nakonec to modrý.

Takže modrý sice do křižovatky najede jako první, ale odjede z ní jako poslední.....:aut

V reálu to takhle ale moc nefunguje. Ty neoznačený křižovatky jsou málokdy tak velké aby se tam mohli auta objíždět, když jedno stojí uprostřed křižovatky. Vyhláška ale říká to, jak jsem to napsal.....:papa

Počkej, počkej, jak objede ho zezadu? Tomu nerozumím. Na tý fotce, co jsem sem dal, ho bílý auto objede zepředu, nebo ne?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už se logicky pochopit dá, prostě ten bílej by podle vyhlášky po najetí modrýho do křižovatky měl toho modrýho object zezadu, to by se uvolnil průjezd červenýmu, kterej by zas dal zelenou modrýmu. (protože je to malá křižovatka, tak ten bílej misto objetí modrýho zezadu projede před ním, jako by měl přednost)

Jen by mě zajímalo, co by na to řekli policisté, kdybych byl řidič bílího auta a po najetí modrýho bych mu to tam fouknul, on by to taky rozjel a buum! Už vidim, jak se mě policista ptá: A jakpato, že jste modrému autu nedal přednost z prava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Takže na této křižovatce je to takhle:

Vlastně by si měli dát přednost všichni, že?

Červenej dává přednost bílýmu a bílej modrýmu, protože jsou zprava a ten modrej dává přednost červenýmu, protože odbočuje vlevo. Proto si modrej najede do křižovatky a zastaví.

Vychází to z toho, že při odbočování vlevo si řidič má najet ke středu křižovatky. Tím, že toto udělá se zprava uvolní místo tomu bílýmu a ten objede zezadu to modrý stojící uprostřed křižovatky. Pak může jet to červený a nakonec to modrý.

Takže modrý sice do křižovatky najede jako první, ale odjede z ní jako poslední.....:aut

V reálu to takhle ale moc nefunguje. Ty neoznačený křižovatky jsou málokdy tak velké aby se tam mohli auta objíždět, když jedno stojí uprostřed křižovatky. Vyhláška ale říká to, jak jsem to napsal.....:papa

Jo, jo tak to je stará známá křižovatka. :super:super:super

Že jo DODO oblíbená v autoškolách, taková chuťovka. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...