Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak a u nas uz snezi


jozefsv

Recommended Posts

sice hezka myslenka, ale nevim jestli je to na moji strane, nebo na strane jejich servru, kterej je pretizenej, ale jeste se mi za 5minut nezobrazila ani jedna kamera, misto obrazku tam jsou jen cerveny ctverecky :(

EDIT : tak ted se mi sice obrazek nacetl, ale zase je stejnej u vsech kamer, at ukazu na kteroukoliv z nich, tak ukazuje ten samej obrazek

[upravil dne 24/1/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: Mila_S

Poslechněte pana ministra, děcka nezvedený! :D:D:D

ja se tesim az napadne to bily svinstvo a ted abych nevijel,ani nahodou,kdyby lidi byli pripraveny nejezdili jako prdly nic by se nestavalo!!!

me to teda rozum nebere, jako cemu se ty lidi divi, z ceho jsou prekvapeny, kurna dyk je 24. leden, to mi prijde jako kdyz by nekoho na silnici prejeli a on se pak divil, ze tam jelo auto, je zimni obdobi, tak kdykoliv muze nasnezit, treba pul metru za den, tak cemu se sakra porad divi ? :bojim:bojim

[upravil dne 24/1/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

sice hezka myslenka, ale nevim jestli je to na moji strane, nebo na strane jejich servru, kterej je pretizenej, ale jeste se mi za 5minut nezobrazila ani jedna kamera, misto obrazku tam jsou jen cerveny ctverecky :(

EDIT : tak ted se mi sice obrazek nacetl, ale zase je stejnej u vsech kamer, at ukazu na kteroukoliv z nich, tak ukazuje ten samej obrazek

[upravil dne 24/1/07 Ferry]

Tak to je asi chyba na tvý straně, mně to ukazuje v pohodě.:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 24.1.07 Mila_S]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Poslechněte pana ministra, děcka nezvedený! :D:D:D

Na radu pana ministra a jeho článku, mám tedy v autě tažné i vlečné lano(od každého po jednom kuse), dvě baterky, lékarničku, trojůhelník, škrabku na led, smetáček na sníh, startovací kabely(i když mám nový akumulátor), i jednoduché nářadí pro odstranění drobných závad(kladivo). když toto všechno mám Jsem zvědav jestli bude léto.:D:D:D:D:papa

[upravil dne 24/1/07 lexa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lexa

Původně zaslal: Mila_S

Poslechněte pana ministra, děcka nezvedený! :D:D:D

Na radu pana ministra a jeho článku, mám tedy v autě tažné i vlečné lano(od každého po jednom kuse), dvě baterky, lékarničku, trojůhelník, škrabku na led, smetáček na sníh, startovací kabely(i když mám nový akumulátor), i jednoduché nářadí pro odstranění drobných závad(kladivo). když toto všechno mám Jsem zvědav jestli bude léto.:D:D:D:D:papa

[upravil dne 24/1/07 lexa]

ja tam mam navic i elektricky vytapeni interieru (cti zesilovac) :D:D:D

ono je tazne a vlecne lano? to slysim poprvy ...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: lexa

Původně zaslal: Mila_S

Poslechněte pana ministra, děcka nezvedený! :D:D:D

Na radu pana ministra a jeho článku, mám tedy v autě tažné i vlečné lano(od každého po jednom kuse), dvě baterky, lékarničku, trojůhelník, škrabku na led, smetáček na sníh, startovací kabely(i když mám nový akumulátor), i jednoduché nářadí pro odstranění drobných závad(kladivo). když toto všechno mám Jsem zvědav jestli bude léto.:D:D:D:D:papa

[upravil dne 24/1/07 lexa]

ja tam mam navic i elektricky vytapeni interieru (cti zesilovac) :D:D:D

ono je tazne a vlecne lano? to slysim poprvy ...:myslim

Já jsem to taky četl poprvé, ale je to na doporučení ministra dopravy, tak to asi tak má být:D:D:D a nebo, že by novináři něco spletli?nebo tiskový mluvčí? nebo já?asi neumím číst!:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Marlin

ja chci aby nad nama bylo to cerveny :D

zelena mi nestaci

To červený je nejspíš blizard (podle wikipedie - velmi chladná sněhová vichřice) a to by sis určitě nepřál! :D:D:D

Blizard urcite nebude... o tom bych musel neco vedet :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Marlin

ja chci aby nad nama bylo to cerveny :D

zelena mi nestaci

To červený je nejspíš blizard (podle wikipedie - velmi chladná sněhová vichřice) a to by sis určitě nepřál! :D:D:D

Blizard urcite nebude... o tom bych musel neco vedet :D:D:D:D

Ale tohle je blizard s malým \"B\" a jedním \"z\". :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akze.... jelikoz venku snezi, tak jsem jel na letiste, vyzkouset co mi dela auto.... prvni poznatek... je to pretacive.... druhy poznatek, neudelam 360ku :jaw: i kdyz sem se snazil.....

halvne me prekvapilo, kolik tam bylo aut :shock:

tohle jsem videl pres predni sklo, kdyz sem letel bokem...

drift.jpg

takhle to dopadl jeden muj vylet do pole

drift2.jpg

drift3.jpg

drift4.jpg

a z cestou letiste (prijezdovka na letisti) sem si chtel projet krizovatku bokem....no,a le byl jsem moc dlouhy a vyneslo em to ven..na nejakou hromadu (myslel ze je to kameni)...do te jsem narazil a odpinkl se.... au au au

to cerny.... tam se zarilo zadni kolo....

drift5.jpg

pohled od prijezdovky...

drift6.jpg

a skoda na aute....

drift7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...