Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Asi změním profesi...zn.prodej aut


Hhonza

Recommended Posts

Když vidím jak snadno se dá dostat k autům, tak se vyseru na to co dělám a půjdu do mnohem snadnější profese.

http://www.locksmith.cz/open_cars.html

Když jsem si spočítal že na základní kapitál mi stačí maximálně 10 tisíc a návratnost je 20 minut (i se sehnáním kupce), tak je to super!!!! Hledám parťáky a přijímám poptávky na auta.

[upravil dne 23/1/07 Hhonza]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a s Tvyma znamostma u policie bys byl i nejakou tu dobu urcite uspesny ne ?:aut

jinak zmenit profesi se pise s mekkym i ;) sorry, ale nedalo mi to, strasne ta hrubka v tom titulku bije do oci

[upravil dne 23/1/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no a s Tvyma znamostma u policie bys byl i nejakou tu dobu urcite uspesny ne ?:aut

jinak zmenit profesi se pise s mekkym i ;) sorry, ale nedalo mi to, strasne ta hrubka v tom titulku bije do oci

[upravil dne 23/1/07 Ferry]

:D :D :D :D To asi jo no každopádně to tu už párkrát bylo a řešilo se to tu.. není to nic nového ..... :D :D :D

[upravil dne 23/1/2007 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no a s Tvyma znamostma u policie bys byl i nejakou tu dobu urcite uspesny ne ?:aut

jinak zmenit profesi se pise s mekkym i ;) sorry, ale nedalo mi to, strasne ta hrubka v tom titulku bije do oci

[upravil dne 23/1/07 Ferry]

Už je opraveno...stydím se :bojim

Nějakou dobu by to určitě šlo, zvlášť když vím jak se provádí dohled nad některými části města....asi bych měl na to klid celou noc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Když vidím jak snadno se dá dostat k autům,

Nerozumím ti. Fajn, tímhle vercajkem pohodlněji než drátem otevřeš dveře například mého auta a možná i otočíš \"klíčem\" ve spínačce. No a co jako dál? Snad nechceš naznačit, že poté se s tím autem dá odjet? Ach jo, Hhonzo Hhonzo... :bojim Tvůj omyl spočívá v tom, že se dostaneš DO AUTA, nikoli K AUTU ;) Maximálně pak sebereš sluneční brejle z kastlíku a myslím, že to by tě neuživilo.

[upravil dne 23/1/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však on princip, na kterém ty udělátka fungují, je celkem jednoduchý. Například na nové BMW stačí 16 půlek polotovarů klíčů a jednoduchý měřič polohy stavítek. Ale co dál - zámky ve spínačce jsou nastaveny citlivěji než u dveří, takže těch polotovarů by bylo třeba nosit s sebou strašně moc (nebo jeden den oměřit klíče, pak vyrobit a pak teprv se vrátit k autu). A stejně to neřeší imobilizér, alarm a další srandy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no vzhledem k tomu, ze uz to bylo i na MTV N@va a MF Heute, tak je to opravdu docela stare :D

dokonce je to tak stare, ze po neplacene reklame v hlavnim vysilacim case maji zasoby vyprodany...

ty sa tiez nemas s cim chvalit.tvoj dnesny prispevok uz videl cely svet po niekolky krat.fuj hanba:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no co dal, vymenis ridici jednotku a odjedes...

ale ono to neni tak horky, fetaci na ty klice nemaji penize a pouzivaji oblibenou cihlu, a organizovane skupiny uz je stejne davno maji, pripadne pouzivaji jine metody...

Neodjedeš. Nebo... Nebo si snad opravdu myslíš, že ještě někdo dneska spoléhá na sériový imobilizér z výroby? Ale fuj, Vvitty :D Nicméně odbíháme od tématu, že dostat se do auta je \"zloději\" celkem k ničemu, to bylo původní téma.

[upravil dne 23/1/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Garfield: budes se divit, ale docela dost lidi... a zlodeji pro zmenu na nezajem okoli a praktickou nemohoucnost majitele a policie, potazmo soudu...

ale i kdyby si nenastartoval na parkovisti, auto se da odtahnout, nalozit, ... a pak v klidu a teple dilny odstranit nechteny HW...

no a kdyz uz se zminujes o tom, ze dostat se dovnitr je k nicemu... radia, airbagy, to jsou anonymni dily, o ktere je slusny zajem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Garfield: budes se divit, ale docela dost lidi... a zlodeji pro zmenu na nezajem okoli a praktickou nemohoucnost majitele a policie, potazmo soudu...

ale i kdyby si nenastartoval na parkovisti, auto se da odtahnout, nalozit, ... a pak v klidu a teple dilny odstranit nechteny HW...

no a kdyz uz se zminujes o tom, ze dostat se dovnitr je k nicemu... radia, airbagy, to jsou anonymni dily, o ktere je slusny zajem...

Viz můj předchozí příspěvek. Nejde o to, že by nějaké auto bylo neukradnutelné profesionály, pokud o ně mají opravdu zájem. Ti ho dostanou vždycky. Jde o to, o čem je název tohoto vlákna - ZMĚNÍM PROFESI... O to, že koupí sadou paklíčů se z amatéra profesionální zloděj nestane (a takový by s mým autem neodjel určitě). A téma \"dostat se do auta\"? Tam se přeci dá dostat i jinak a brát si ty díly, o kterých se zmiňuješ. Takže po Vvittyovsku neodbíhej od tématu a konečně přiznej: Člověk z lidu (Hhonza) si onu inzerovanou paklíčovou sadu sice koupit může, ale k cizím autům si tím stejně nepomůže. :aut:papa

Mimochodem, ty kmotře: Co to je za nápady odvolávat klouzání, takto jednu ze dvou nejvýznamnějších akcí klubu (spolu se Šebetovem)? Koukej přijet!

[upravil dne 24/1/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Garfield: dobre, pod tihou argumentu uznavam co jsi rekl :) (polozis uz ten hever?)

ad klouzani - zatim je vse na takove ceste ze bych mohl i prijet :) potvrdim zitra. ale nepatri to spis do srazu? :aut

2Fx: presne to jsem myslel... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Garfield: To je jasný že jsem si nemyslel že to auto ihned nastartuju, ale jednak se dá elegantně vybrat a jednak se dá rozumně odtáhnout, kde už si s ním poradím. A co se týče toho, že jsou jiné způsoby otevření když to chci vykrást-to ano, ale přeci jenom budu vypadat míň podezřele s něčím co vypadá jako klíč než s cihlou :super Ale jinak díky za konstruktivní připomínky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Hhonza

Když vidím jak snadno se dá dostat k autům,

Nerozumím ti. Fajn, tímhle vercajkem pohodlněji než drátem otevřeš dveře například mého auta a možná i otočíš \"klíčem\" ve spínačce. No a co jako dál? Snad nechceš naznačit, že poté se s tím autem dá odjet? Ach jo, Hhonzo Hhonzo... :bojim Tvůj omyl spočívá v tom, že se dostaneš DO AUTA, nikoli K AUTU ;) Maximálně pak sebereš sluneční brejle z kastlíku a myslím, že to by tě neuživilo.

[upravil dne 23/1/07 Garfield]

No tak zrovna u tebe kocoure prostě přehodim jednotku a odjedu.. ono je to s Magiccarem ještě jednodušší.. i nastartovat na dálku si ho čorkař může. :)

kdepak brejle.. auto ti šlohnou ani nemrkneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co je nejhorsi tak sme s klukama zkouseli udelat jeden s tech paklicu a ono to s tim jde,odemknete normalni fabku,ale pak nam chybel dasli kus na otevreni dveri,tim chci jenom rict ze to je fakt nebezpecna stranka,natrenovat si to doma a pak hura do sveta!!!a nikdo nic nezjisti!!!ale krast nebudu na to jsem moc velkej srab a co z toho!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak zrovna u tebe kocoure prostě přehodim jednotku a odjedu.. ono je to s Magiccarem ještě jednodušší.. i nastartovat na dálku si ho čorkař může. :)

kdepak brejle.. auto ti šlohnou ani nemrkneš.

Víš, nebudu se tady veřejně rozepisovat, co mám udělané jinak a co navíc - Magicarem to nekončí, neboj. Ten kromě pohodlí slouží k tomu, že se hlavně dozvím, že se s autem něco děje. Protože kdyby například někdo přijel a hodil auto na odtahovku, tak by mi jakékoli zabezpečení nebylo celkem k ničemu, pokud bych nezačal reagovat. A nemůžu si odpustit rejpnutí - kdybys měl třeba i ten tebou pomlouvaný Magicar, nepotrhali by ti zloději tvé auto (loni to bylo?) možná tak moc. A že může auto na dálku nastartovat? Tak já ti ho na klouzání na dálku nastartuju a zkus s ním odjet! Ale nic, jde o tohle: Piřád trvám na tom, co jsem tady psal Vvittymu - každé auto se dá ukrást, ale sada klíčů, která je tématem tohohle vlákna, ke změně profese na čórkaře určitě nestačí.

[upravil dne 25/1/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

No tak zrovna u tebe kocoure prostě přehodim jednotku a odjedu.. ono je to s Magiccarem ještě jednodušší.. i nastartovat na dálku si ho čorkař může. :)

kdepak brejle.. auto ti šlohnou ani nemrkneš.

Víš, nebudu se tady veřejně rozepisovat, co mám udělané jinak a co navíc - Magicarem to nekončí, neboj. Ten kromě pohodlí slouží k tomu, že se hlavně dozvím, že se s autem něco děje. Protože kdyby například někdo přijel a hodil auto na odtahovku, tak by mi jakékoli zabezpečení nebylo celkem k ničemu, pokud bych nezačal reagovat. A nemůžu si odpustit rejpnutí - kdybys měl třeba i ten tebou pomlouvaný Magicar, nepotrhali by ti zloději tvé auto (loni to bylo?) možná tak moc. A že může auto na dálku nastartovat? Tak já ti ho na klouzání na dálku nastartuju a zkus s ním odjet! Ale nic, jde o tohle: Piřád trvám na tom, co jsem tady psal Vvittymu - každé auto se dá ukrást, ale sada klíčů, která je tématem tohohle vlákna, ke změně profese na čórkaře určitě nestačí.

[upravil dne 25/1/07 Garfield]

Tak to je bohužel omyl..

Megiccar sem zkoušel a jeden mám doma připravenej i s Bypasem na immo, že bych si ho i zamontoval.

Jenže nehlásí dostatečně ztrátu komunikace s autem.

Toho se dá i využít a normálně ho rušit. Když se mi to stalo byl sem stejně mimo dosah, takže bych se dozvěděl prd.

Navíc když sladce chrupkáš a ohlásí to jen otevření auta, tak tě to ani nemusí probudit. Prostě to pípne, jako když si normálně ovladačem otevřel auto.

Každé další zabezpečnění je uplně k ničemu.. maximálně je to chvilku zdrží. Bohužel vím o čem mluvím. Moje jediný štěstí bylo, že sem měl nestandardní jednotku, i když štěstí... pojišťovna mi dala hovno , kdyby to ukradili tak plnila až jí bylo blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...