Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Náprava


lubos.soj

Recommended Posts

aspon pro predstavu jak je to poskladany, vetsina tech objednacich cisel je stejna pro starej i novej model, ale to co jsem ti poslal je z katalogu pro novej model 406, tak kdyztak jeslti mas starsi, radsi se vzdycky zeptej nez podle toho budes kupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
:(:( Mám podobný problém.Při akceleraci kolem 70-80km začne celý předek vibrovat a po dosažení asi 90km se auto zase zklidní,poté to začne zase vibrovat při brždění.Vypadá to jako kdyby nebylo dotažené kolo.Vše jsem kontroloval a nikde žádná vůle není.Myslel jsem že to bude poloosou,která už potřebovala vyměnit ale ani po výměně se vůbec nic nezměnilo.V servise kontrolovaly taky ramena a ty prý jsou v pořádku.:(:( Nevíte někdo čím to může být??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kola jsou vyvážená a kotouče to taky nebudou,když to vibruje i při zrychlování.Auto začne kolem těch 80km tak vibrovat ze strany na stranu, až mám strach že něco upadne.Nejhorší je to při jízdě do kopce,kdy je auto nejvíc v záběru.Jakmile ve chvíli kdy jsou vibrace největší vyřadím rychlost,auto se okamžitě zklidní. :(:( Jinak je to 406 2.016v 1996.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal cermak

Kola jsou vyvážená a kotouče to taky nebudou,když to vibruje i při zrychlování.Auto začne kolem těch 80km tak vibrovat ze strany na stranu, až mám strach že něco upadne.Nejhorší je to při jízdě do kopce,kdy je auto nejvíc v záběru.Jakmile ve chvíli kdy jsou vibrace největší vyřadím rychlost,auto se okamžitě zklidní. :(:( Jinak je to 406 2.016v 1996.

a co klouby na poloosách?pokud by ty byly v háji tak by to škubání bylo poznat při rozjezduv plným rejdu,doleva levý doprva pravý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klouby jsou ok.Při rozjezdu a i při plnym rejdu to nic nedělá.Vše se děje kolem těch 70-80km.Myslel jsem třeba šišatý kola,ale ty jsou taky ok.Ještě jsem zapomněl že při těch vibracích se taky hodně klepe řadička.Nejhorší je,že když auto zvednu a vlezu pod něj,tak nikde žádná vůle není a ani žádná viditelná vada není vidět.:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...