Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TAK CO BUDE ZIMA?-nebo NEE


lexa

Recommended Posts

2Lexa: no jasne. co jineho s ni?

uz ten vitr... ze mi to shodilo na cestu strechu, no dobra...ze to znicilo na terase kytky, no jo, stejne je potreba novy... ale ze mi to znicilo muj krasny Davidoff popelnik pro navstevy me pekne stve :grr

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: lexa

Si kurnik z té KALAMITY děláte KOZY, Neeee!!!!!:roll:o:o:papa

A to jako pomuze?:myslim:myslim:myslim

:D:D:D Nepomůže, ale sakryš NNAAŠŠII POLITICI TO TAK BEROU- :D:D:D, ale my jsme UVĚDOmĚLÍ, tak SSSAAAKKRRYYŠŠ!:D:D:D:D:D

I

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Lexa: no jasne. co jineho s ni?

uz ten vitr... ze mi to shodilo na cestu strechu, no dobra...ze to znicilo na terase kytky, no jo, stejne je potreba novy... ale ze mi to znicilo muj krasny Davidoff popelnik pro navstevy me pekne stve :grr

:D

stejne jim to jen prospeje!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Lexa: no jasne. co jineho s ni?

uz ten vitr... ze mi to shodilo na cestu strechu, no dobra...ze to znicilo na terase kytky, no jo, stejne je potreba novy... ale ze mi to znicilo muj krasny Davidoff popelnik pro navstevy me pekne stve :grr

:D

Tak tak koněčně jeden uvědomělý!!:D:D:myslim:papa:papa:papa

Doufám, že to tak oba berete!!!!!:D:D:D:myslim:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

No tak ráno byla oproti předchozím dnům docela kosa.......možná si letos ještě zařádím s quatrem na sněhu :roll:roll

Sníh si odvez na hory, co s nim tady v nížinách??! Kua už ať je léto nebo aspoň pořádný jaro s minimálně +15°C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JUj a je to tady u nas Před Lichnovem zustala stat v kopci tatra se dřevem bo se nemohla vyškrabat.Bylo to přesně před zatačkou.No vyjel ze za tačky Bus a už jen krokem klouzal než narazil a vybil si sklo naštěstí se nikomu nic nestalo jen silničaři nikde.Na cestě neuježděná 5 centymetrová vrstva sněhu.Tak uvidíme rano jestli se dostanu vubec do školi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...