Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mechanicke rozdieli medzi motormi 1.6HDi 110 koni a 1.6 HDi 90 koni?


Feri

Recommended Posts

Původně zaslal: Milhaus65

Tak jsem se na to koukal, verze 90 i 110 PS FAP i bez FAP (Partner má i 75 PS)jsou mechanicky stejné- hlava, vačky písty. Takže jak bylo psáno turbína, chladič a hlavně soft ŘJ.

Takze je tu teoreticka moznost prerobit ten 90k na 110k? Domontovanim toho chladica (intercooler?) a ineho turba a plus este preprogramovanim RJ?

Sorry sa laicke otazky, ale velmi sa v tom nevyznam...

Co by to stalo? Mate nejake orientacne ceny?

Pripadne by sa dali tie \"komponenty\" prehodit aj z nejakeho vraku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Prave som vo faze prehlasovania auta na mna, no a pri kontrole VIN cisla som sa trosku popozeral aj v motorovom priestore, a tak sa mi zda, ze tam je aj intercooler...

Je tam nejaky chladic vedla chladica chladiacej kvapaliny a su na to napojene 2 hrubsie trubice, jedna je napojena na turbo (napaja sa na krajny otvor slimaka turba, nie do stredu z boku), dalsia ide vlavo vedla motora niekam dozadu a cez nejake srandy sa napaja na dalsiu hrubsiu hadicu, ktora ma v sebe nejake \"pletivo\"... moze to byt intercooler?

je mozne, ze 66kW motory su 2 verzie? teda podla prirucky aj hej, maju oznacenie 9HXC a 9HVC, ja mam 9HXC, s ktorim je ale auto lahsie, ako s 9HVC. Som z toho zmateny.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...