Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Bezpečnostní pásy - navíjení


Honzin

Recommended Posts

Původně zaslal: Honzin

Tak se mi stále hůř navíjí bezpečnostní pás. Už mu musím značně pomáhat. Šolichali jste to už někdo? Vyčistit? Promáznout? Nebo už slabé nějaké pružiny?

Díky.

Je možný že jen drhne textil o vodítka, já to řešil tak že jsem pásy vytáhnul a jemně je stříknul silikonovým olejem, pak běhali jako nový. Toho oleje se neboj, nic to neudělá, jen klouzavou vrstvičku která zaschne, v textilním průmyslu se to používá běžně. Pokud použiješ spray na palubní desky tak ti pásy budou i vonět:D Já pásy dokonce i musel vyprat a pak nastříkat protože předchozí majitel byl asi čuník:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

Tak to nevím jestli si lajznu. V práci mě nutí chodit v kvádru a na tom je hned všechno vidět:(

Dá se to nějak rozumě rozdělat?

No pokud nenosíš bílou tak by to nemělo nic udělat pokud pás necháš vytaženej zaschnout. Samozřejmě že to nemužeš tim silikonem promočit, jen zlehka stříknout.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

podivej se zdali ten pas je dostatečně upevněn(do táhnuty*) pokud nebude mit spravnou polohu(od vyroby) nejenže se špatně navíji ale taky "vyvýjí":D.

*mám namysl ten mechanismus ve sloupku pod plastem.

[upravil dne 21/6/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

před vstupem do auta dáti kvádro na věšáček dazadu je taky řešení:papa

ba ne, není, za chvíli by bylo zmačkané. Zkoušel jsem ho dávat na ramínko, ale pak zase spodek saka je zčásti na podlaze. Takže nechť žije air condition, sako mám na sobě a nejsem uvařenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...