Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AKO JE TO TEDA S TEMPOMATOM


matony

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak už mám konečne funkčný TEMPOMAT!!! :D Chvíľu mi to trvalo, lebo som potreboval 2.spínač na brzd.pedál. Ak ho budete kupovať, tak je to hnedý, rozpínací. Najvačší problém bol s montážou toho spínača. Tak po 1. spínač je uložený dosť na h....:grr presne pod zvazkom káblov a tyčou riadenia. 2. keď som to tam konečne dostal, zistil som, že tam nenasuniem konektor...tak zapracoval nožík...:aut No a potom už pohoda. Len si treba dať pozor, aby to bolo presne nastavené s team 1.spínačom. Aby sa naraz rozpínali a spínali.(Ak Ti to nepojde použi ohmmeter). Inak ostatné ako som dávnejšie spomínal pohoda. Koncovka na kábel páčky bolo vpravo pod spínačkou, tlačítko tempomatu malo už kábel pod krytom.

Cena: páčka 1690,- Autokelly, spínač palubovka 328,- peugeot dealer, 2. brz.spínač+plast.matka 130,- peugeot dealer, gumička okolo páčky 100,- peugeot auto alba. Spustenie zadarmo. (ešte sa nájdu dobrí ľudia:).

Je pravda, že som si všade pýtal zľavu...:D

Keby niečo, rád poradím.

:papa

[upravil dne 10.2.07 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Ferry

no multiplex se montoval od 2000, ale ne ve vsech jednotkach se da aktivovat, je jich totiz nekolik druhu, nejlepsi asi sehnat nejakej univerzalni tempomat k domontovani, na internetu se sehnat daji

Sevas Ferry,

je niekde nejaká tabuľka ktoré modely to majú ??

Ja tiež neviem či to tam mám alebo nie. :myslim:myslim

Podľa typu motora to asi nespoznám, že ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

Původně zaslal: WiZiPoK

a jeste nejake volne konektory :

TENTO je na automaticke svetla po nastartovani...

Konektor k tempomatu je na pravej strane po volantom.

:papa

Jak jsem viděl tu poslední fotku, hned jsem si řekl, že vypadají stejně jako konektory v návodu pro automatické rozsvěcení světel.

http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=299

Mám stejný model jako ty, ale nikde jsem je nenašel (po otevření pojistkové skříňky pod volantem jsem je neviděl a fotky v návodu vypadají jinak). Jak se k nim prosím přesně dostanu (do teď jsem si myslel, že na jednoduchou úpravu automatického rozsvěcení světel mám moc nový model).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to za poistkovou skrinou. Nie v nej. Musis sa viac ohnut pod volant...ale nech ta nesekne! :D

Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: kadaver

Původně zaslal: WiZiPoK

a jeste nejake volne konektory :

TENTO je na automaticke svetla po nastartovani...

Konektor k tempomatu je na pravej strane po volantom.

:papa

Jak jsem viděl tu poslední fotku, hned jsem si řekl, že vypadají stejně jako konektory v návodu pro automatické rozsvěcení světel.

http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=299

Mám stejný model jako ty, ale nikde jsem je nenašel (po otevření pojistkové skříňky pod volantem jsem je neviděl a fotky v návodu vypadají jinak). Jak se k nim prosím přesně dostanu (do teď jsem si myslel, že na jednoduchou úpravu automatického rozsvěcení světel mám moc nový model).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam jedna otazku na vas co mate uz spojazdeny tempomat na novom modely(2002 a vyssie co ma packu tempomatu taku plochu placku)ci ked zapnete tempomat pocas jazdy ukazuje vam niekde rychlost na aku je nastaveny ten tempomat??? alebo obmedzovac??? lebo ked som sa viezol na 407 tak tam to bolo pekne vydno na aku rychlost bol nastaveny tempomat alebo teda obmedzovac na display palub.PC tak ci to je vydno aj na LCD v 406?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...