Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AKO JE TO TEDA S TEMPOMATOM


matony

Recommended Posts

Čaute

chcel som si dať do môjho P 406 dodatočne tempomat, no zo servisu mi poslali mail, že pokiaľ nemám MULTIPLEX tak to nie je možné. :myslim

Trochu tomu nerozumiem. Takže pred r 2002 sa do P 406 tempomat nemontoval alebo čo...............:myslim:o

Dávali ste si niekto domontovať tempomat do P406 rv 2001 a menej.........

Prosím PORAĎTE:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si dneska nechal tempomat aktivovat ale nemeli ovladaci packu. Tak sem vlitnul do Auto Kelly, kde ji podle katalogu na muj model maj, dostal jsem i krasnou slevu 25% ale ouha prinesli mi starou, osklivou, kulatou :( Tak ted ji musim nekde sehnat. Jinak diagnostika + aktivace tempomatu v Auto DEA Benesov 1.3k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Tak sem si dneska nechal tempomat aktivovat ale nemeli ovladaci packu. Tak sem vlitnul do Auto Kelly, kde ji podle katalogu na muj model maj, dostal jsem i krasnou slevu 25% ale ouha prinesli mi starou, osklivou, kulatou :( Tak ted ji musim nekde sehnat. Jinak diagnostika + aktivace tempomatu v Auto DEA Benesov 1.3k

A tu staru si kupil? Kolko stala? D.D.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

Původně zaslal: buml

Tak sem si dneska nechal tempomat aktivovat ale nemeli ovladaci packu. Tak sem vlitnul do Auto Kelly, kde ji podle katalogu na muj model maj, dostal jsem i krasnou slevu 25% ale ouha prinesli mi starou, osklivou, kulatou :( Tak ted ji musim nekde sehnat. Jinak diagnostika + aktivace tempomatu v Auto DEA Benesov 1.3k

A tu staru si kupil? Kolko stala? D.D.:papa

Ide o to, ze ja taku zhanam...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: WiZiPoK

Poklona panove,

mam rocnik 2001, vcetne destovyho senzoru ...

u Peuegotu v Ceskych budejovicih mi technik okamzite rekl:

\" Neeee pane, do tohoto uz nic nedate :((\" ale ja hrozne rad tempomat ....

mozna ze se technik mylil?

zdravi

WiZiPoK

Bohužel mám i já takové zkušenosti s HS Peugeot Č.Budějovice:grr:grr:nevim:nevim:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 WiZiPoK > S takovou veci nesmis do Peugeota (kdyz sem se ptal u Domanskyho takmi rekli ze to nejde a pak mi prodejce dilu rek ze to maj od Peugeota zakazano delat), ale k nakemu sikovnemu soukromnikovi. Ted sem koukal do Laseru a na nemuxovej typ ja tam zvlast ridici jednotka tempomatu, takze to urcite nak pude.

Pro ty co shani packu tempomatu na MUX tak vrakoviste Peugeot Roztoklaty (st.cechy za Uvaly) a cena :D 500,-Kc a uz jede :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pánové,

taky jsem chtěl do svýho auta tempomat a vyřešil jsem to takhle:

Mám 406 break 2002 80kW 2.0HDi FAP a když jsem rozdělal sloupek řízení tak nalevo pod volantem a pod tím krytem je zaslepená zásuvka ke které vedou dráty. Samozřejmě to je zásuvka na tempomat. Tzn., že příprava na tempomat tam byla hotová. Zajel jsem do Auto Fajt tady u nás v Olomouci, technik jen řekl, že tam ještě musí být druhý brzdový spínač nad pedálem a ten o chvilku později nahmatal, pak už jen stačilo nasadit páčku (mám ty nové placaté), které mají pořád skladem za 1580,- a aktivovat v BSI funkci tempomat za 400,-. Při té příležitosti jsem si v BSI aktivoval a prohlídl vše co DIAG 2000 umožňuje. Ostatní aktivace funkcí je samozřejmě v ceně těch 400,-, oni počítají 400 za připojení PC a kolik funkcí si necháte aktivovat je jedno. No a tempomat jede jak víno za necelých 2000,- trvalo to celý asi 1 hodinu.

Nevím jak u modelů s těma kulatejma páčkama pro rádio a tempomat, ale myslím, že když bude nalevo nachystaná zásuvka s drátama, tak je velká pravděpodobnost, že tempomat nebude problém. Zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 WiZiPoK > ty hledej bilej konektor nekde pod volantem, protoze predpokladam , ze ve tvem aute jeste neni MUX. Uz sem tu nekde dokonce videl i fotku toho konektoru, ale nevim ted presne kde.

2 Hafity > Laser > program s katalogem ND na Peugeot a dilenskejma priruckama atd. viz laser

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tam tempomat dodelavany, podle vin mi rekli ze to nejde, pak jsem to zavezl do servisu, kde mi rekly ze by to slo, ale problem je vam muzou rici ze to jde, ale ono to nepujde, protoze muze byt problem v bsi , ze to tam nepujde odblokovat) nebo ze to odblokovat pujde, ale tempomat stejne nebude fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...