Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 problem s prednou napravou


JanoSK/PL

Recommended Posts

Zdravim! Mam problem asi s prednou napravou... v pravotocivej zakrute (tlak na lave koleso) mi pri urcitom natoceni volantu hlavne pri dlhsich a ostrejsich zakrutach rychlost okolo 70km urobi cosi take ze mam pocit ako keby sa viac natocilo koleso v smere zakruty, alebo ako keby sa preklopilo, robi to nahle a ked sa to stane auto ide ako keby viacej do zakruty, alebo ako keby ze sa nakloni atd... tak hned trocha vyrovnam volant, spat natocim a pokracujem v smere, pri lavotocivych zakrutach (tlak na prave koleso) mi to nerobi, v servise presli celu prednu napravu a vraj je vsetko ok. aj capy atd... v com moze byt problem? Dakujem za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ved to je to ze capy som si myslel, aj mi to kontrolovali a ze je to ok. tie capy maju okolo 45 tis. a relativne by mali byt este v poriadku... aj geometria je ok. neviem co tomu je..., v servise-znamy som povedal ze nech vymeni co treba nieje problem a predsa len keby ze nieco najde tak by si rad zarobil:) ale vraj nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...