Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

České auto roku 2007: Opel Corsa


Tornado

Recommended Posts

Původně zaslal: Tornado

Tak tohle jsem necekal: http://news.auto.cz/aktuality/ceske-auto-roku-2007-opel-corsa.html

d968d59ff4a0ec68ee1227b9e9975d11.gif

Co vy na to?

Copak ? překvapilo tě, že nevyhrála Škodovka ?

tak holt letos přeplatil opel.. tahle hola hází očima ( no to se nedá nic dělat) a taky hází v zatáčce boudu, ale to neva, protože je šik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem rád když vyhrálo cokoliv kromě toho obludnýho českýho výmslu.

Bavil sem se s okruhem lidí z různých profesí a to auto je více méně k ničemu a designově podle většiny hnus.

Jinak tento Opel má světla skoro 90% co MercBenz CLS, ti němci nezpřou konkurenci.

Tím bych taky chtěl říct že autem roku pro mě byl právě MB CLS protože je to auto, kvůli kterýmu mě po dlouhé době spadla čelist když sem to poprvé viděl. Spojit mafiánskej sytl oken (povedlo se na Chrysleru 300C) a eleganci, vkusu, jedinečnosti Mercedesu, to musel být kumšt. Pro mě jednoznačně CLS, hezčí auto tam nebylo.

Navíc můžu říct, že v budoucnosti bych velice rád vlastnil takový auto, a byla by to pro mě dokonce čest.

mercedes_cls_350_cgi_04.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Já sem rád když vyhrálo cokoliv kromě toho obludnýho českýho výmslu.

Bavil sem se s okruhem lidí z různých profesí a to auto je více méně k ničemu a designově podle většiny hnus.

Jinak tento Opel má světla skoro 90% co MercBenz CLS, ti němci nezpřou konkurenci.

Tím bych taky chtěl říct že autem roku pro mě byl právě MB CLS protože je to auto, kvůli kterýmu mě po dlouhé době spadla čelist když sem to poprvé viděl. Spojit mafiánskej sytl oken (povedlo se na Chrysleru 300C) a eleganci, vkusu, jedinečnosti Mercedesu, to musel být kumšt. Pro mě jednoznačně CLS, hezčí auto tam nebylo.

Navíc můžu říct, že v budoucnosti bych velice rád vlastnil takový auto, a byla by to pro mě dokonce čest.

mercedes_cls_350_cgi_04.jpg

No existuje spoustu hezčích aut... při pohledu na tohle sem přemejšlel, proč mercedes udělal jen jedno hezké auto a pak tenhle pokus, který je z některých úhlů docela zajímavý a evokuje pocit uplně jiného vozu, než \"klasického nabubřelého pašíka, který se snaží své zákazníky neodradit změnami a měl by zepředu na dálku zářit solidností\".

bohužel vypadá z každé strany jinak a slova spojit, nebo kumšt bych proto příliš nepoužíval. Můžou v tom sice jezdit místní mafiání a tuneláři tak, že vypadají realističtěji, než v jiných typech mergelwagen, ale tím to asi končí.

Některými křivkami může být člověk mile překvapen, ale alespoň pro mě to končí konstatováním \" No na merlgla dobrej pokus\" Jedny z nějvětších hnusů co se proháněj po silnicích jsou výrobky téhle značky, co zepředu vypadaj jako velké auto a zezadu je to hatchback. chvilku sem myslel, že je to kreslená hroteska, nebo se Sku utrhnul předek a jede sám setrvačností dál.

Ta světla nejsou konkurence, ale snaha získat německého zákazníka. Používají při tom podobný styl jako HorstFak, takže se mi dost otevírá kudla v kapse. Ta světla mimo jiné přímo křičí.. \"Tady sem vám přinesl trochu švestiček ze své zahrádky, kdyby ste se neurazil\"

To DD:

říkáš, dobrý auto, nebo na Opla dobrý auto ?

Zrovna u tebe mě přakvapuje, že vůbec uvažuješ o potobném typu auta jako o něčem co by se dalo posoudit jako auto roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...