Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dálkové ovládání


ulysse77

Recommended Posts

ahoj všichni.potřeboval bych prosím poradit s dálkou.Takto dovežené auto už sem koupil a nefunguje mi vůbec.Byl sem v jednom servisu u Kladna a tam mi řekli že mi dají jejich externí ale já bych chtěl zprovoznit tu originál.:)Zkoušel sem vše možné-nakodovat to zpátky přes klíček když je druhý zapnutý a nic.Pak sem to měl ještě u jednoho elektrikáře a ten říkal že klíč je vpohodě tak sem si půjčil ještě jednu řídící jednotku od ovládání oken,dálky apod.ale bojím se že kdybych to zkusil že mi to nenačte ani tu mojí starou.tak nevím co mám dělat?Někdo tady psal že sundal tu černou kouli nahoře a že tam nic nebylo-Já tam nic taky nemám protože funguje na rádiovém vysílání a ta koule je jen dekorace podle mého?Nevíte někdo něco??Díky za odpovědi!!:papa:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V černé kouli bylo čidlo od infra dálky. Pokud bys tam neměl přijímač a měl infra dálku, máš smůlu.

Známý má taky Ulysse novější než já a taky mu zlobila radiová dálka. Nakonec si nechal namontovat jinou dálku, protože to nešlo rozchodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Před lety jsem řešil stejný problém, byl jsem u Peugeota v Ml.Boleslavi a tam chtěli všechno měmit, že je to špatný a stálo by to x tis... A ještě si naúčtovali analýzu závady. U Federálů v Liberci si žádnou analýzu neúčtovali a za cca 700,- Kč to opravili, takže mohu doporučit.

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Marek81

Mám problém. U originál infra dálky mi odešly baterky. Když jsem dal nové tak dálka signál vysílá, ale nic se neděje:bojim.

Nevíte co s tím?:myslim

Nedal jsi obráceně baterky v ovladači? :myslim

Nedal. Když zmáčknu tlačítko tak signál z ovladače jde, ale zámky vůbec nereagují ani na jedno tlačítko:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Marek81

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Marek81

Mám problém. U originál infra dálky mi odešly baterky. Když jsem dal nové tak dálka signál vysílá, ale nic se neděje:bojim.

Nevíte co s tím?:myslim

Nedal jsi obráceně baterky v ovladači? :myslim

Nedal. Když zmáčknu tlačítko tak signál z ovladače jde, ale zámky vůbec nereagují ani na jedno tlačítko:(

Nikdo neví?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

vypadá to že by ti mohla odejít ta řídící jednotka od dálky.Moje klíče taky vysílají ale nic.Zkus to zpátky nakodovat přes 2 klíče jak sem psal už víše!Mě to nepomohlo ale známému u Lancie jo!!Doposud sem ještě nebyl schopný tam dát univerzální a zatím mě to netíží ale časem to snad udělám:)-jestli to ovšem neprodám protože chci bud v hdi peugeota nebo 807?Ale ta je moooc drahá a moooc elektroniky:neustálé problémy!Jinak mám Ulysse 2.0 16v a papá v létě i pod 9.5 dálky!A plyn přestavba 35 až 45 tisíc!!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém - po výměně baterií v klíči dálka nefungovala.

Pak jsem dostal radu, že se klíč musí synchronizovat, tzn. zasunout do zapalování - zapnout zapalování - stisknout tlačítko na klíči a držet cca 10 sec. Pak vypnout a zkusit dálku.

Jinak synchronizace viz. také zde: http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=26684&page=1#pid310213

[upravil dne 11/12/07 otjo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Ahoj, mám takovej dotaz. Mě nešlo dálkové ovládání,tak jsem to zkusil spárovat s autem několika zpusoby,a jeden se mě povedl. Dal jsem do spinačky na první polohu držel 10vteřin a do druhé polohy a taky držet 10vteřin. Vytáhl jsem klíček,a párkrát jsem máčknul zamykání, a jednou se mě auto zamklo,a jednou odemklo a to bylo vše,at jsem zkoušel cokoli,tak se mě nedařilo,tak jsem chtěl zkouknout snímač DO a že je pod stropním světlem,tak jsem rozebral světlo,a tam byl oranžový 4pin.konektor a snímač nikde.....tak jsem šel pokabelu konektoru a kabel vedl do zpětného zrcátka, Toť vše, dál jsem se nedostal. A mám klíček DO s dvěma tlačítky (zamykání a super blokádu) Tak jsem hledal na netu,a našel jiné světlo s takovou černou koulí,,(já na svém světle tuto kouli nemám) tak se chci zeptat,zda to jde nějak napojit, že bych koupil toto světlo s tou koulí,a klíček a JEDNÍM čudlíkem. Ale potřeboval bych od vás radu :-))) Předem moc díky :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK,díky za radu. Ale když jsem se ptal v tom servise,tak to je 900Kč,jen za těch 10minut. A to se mě popravdě opravdu nechce. A tak kde je prosím snímač na muj klíček (se děma talčítky)? Tak že já mám rádiove vysílání od klíče? pokud to chápu dobře. No přesto díky moc :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK,díky za radu. Ale když jsem se ptal v tom servise,tak to je 900Kč,jen za těch 10minut. A to se mě popravdě opravdu nechce. A tak kde je prosím snímač na muj klíček (se děma talčítky)? Tak že já mám rádiove vysílání od klíče? pokud to chápu dobře. No přesto díky moc :-))))

mne za tento ukon v servise v Brne zauctovali cca 300Kč...a to zase tak vela nie je....inak myslim, ze oficialna cena je 500 pokial mas kodovaciu kartu, 1500 bez kodovacej karty (ja som ju samozrejme nemal) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...