Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zástěrky


Ferin007

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

:myslim

To, že zástěrky dnes nejsou povinné mě osobně dost štve - je opravdu super jet za deště za umělcem, kterej jen pro to, že mu přijde auto bez zástěrek hezčí ohazuje všechno, co je blíž než 300 m za ním

To je pravda. Zvlášť, pokud je na silnici břečka sněhu. To nestačí ani stěrače stírat.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: sekaj

Kámošovi origo přední zástěrky prodřeli lak (až na plast),takže já osobně bych si je tam rozhodně nedával.Víc škody jak užitku :(.

Ja som kúpil auto už s namontovanými zásterkami vpredu aj vzadu. Tie zadné boli pôvodne v SR nutné, inak nové auto nedostalo STK.

Čo sa týka zodrania toho laku je to pravda. Ja mám pod prednými zásterkami zošúchaný lak, ale:

1. predné blatníky sú plastové takže mi to nevadí

2. je to vidieť iba po odtlačení zásterky (pri umývaní auta)

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zadu byly originál už z výroby a dopředu jsem si je dokoupil.Nevypadá to s nima špatně.Zvlášť, když tam jsou širší pneu 205/55/16.Kdyby nebyly cesty samý kámen, tak bych je tam ani nedával.pak by to vypadalo ještě lépe.Jenže to by byl nárazník vzadu a plech vpředu samá ďubka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zástěrky, aby byly funkční, by měly být tak dlouhé až je to hnus. Většina origo zástěrek je tak krátkých, že chrání max. nárazník za kolem, ale na auto za vámi stříká pořád to samé. Poslední funkční zástěrky měly Š1000 MB až Š 120. Spojte si přímkou místo dotyku zadního kola s vozovkou a spodek zad. nárazníku auta. Většina zástěrek je nad touto spojnicí, takže vůči vozům za vámi jsou zcela neúčinné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...