Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žebřiňák


Kik

Recommended Posts

POMOOOOOOC: :(:(:(

Už jsem namazal všechny klouby, usazení pružin a gumové silentbloky, který sem viděl z pozice ležmo, ale pořád mi vrže přední náprava. Jak při zatáčení, tak i při sebemenším zhoupnutí čumáku.

Projevuje se to nejčastěhi, když je sucho. Fakt už nvím, co s tím.

Poraďte někdo, prosím :(:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně mam pocit, že to tak Frantíci vymysleli úmyslně, jakmile začne jít náprava do pr...e, tak to začne vrzat, no a člověk s tim tak nějak jezdí a v okamžiku, kdy už je to fakt neúnosny, tak to nechá opravit a věřim tomu, že to málokdo vydrží dlouho, protože ten zvuk je neuvěřitelně prudérní :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sirael : Hmm, a je to jenom nekdy, nebo furt, a je to spis vrzani (tupe, hluboke zvuky) nebo spis piskani (vyssi, prinikave).

Ja jsem tohle taky resil a nakonec se tim ukazaly byt zatuhly brzdy ... proste kolo hicovalo, i kdyz jsem moc nebrzdil.

Jestli v zatacce lehoulince seslapnes brzdu, a ono to prestane, tak by to mely byt prave ty brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sirael: Jestli ti to vrže, skřípe, tak by to mohly být kulové čepy tyček stabilizátorů, nebo uložení vlastního stabilizátoru. Kulové čepy můžeš nacpat tukem jestli je nechceš hned vyměňovat, ale pokud šly na sucho stejně odejdou. Sou to dva šroubky tak to můžeš zkusit. Může to být čímkoli :-). Jo v autokelly je maj celkem za rozumnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIX: Brzdy to nejsou, ale dělaj mi to samý jak tobě, ale při větší rychlosti. Je to tupej zvuk jak guma na gumu a je to furt. Sebemenší zhoupnutí a? nahoru nebo dolu, to je ****. A dělá to jen za sucha, když je vlhko je to OK

RUDOLF: Kde je najdu? To sou ty šrouby nad kolem na té 6ti hranné tyči? od řízení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kulový čepy řízení to nejsou :). Jsou to tyčky s kulovýma čepama na obou koncích. Nahoře je přichycená k tlumiči a dole kolmo k takové tyče (vlastní stabilizátor). Někdy je to pěkně zarezlý jo kulový čepy se samozřejmě protáčej :) ale je tam šestihran nebo imbus za kterej se to dá chytnout. Až je vytáhneš a nacpeš tukem (pokud není prasklá prachovka-pak se na to vyser a hned je vyměň) tak samozřejmě nezapomeň na nový samojistící matice (to aby si je koupil dopředu :)). Jinak pěkný nákresy jsou na http://www.autobenex.cz/katalog/sidem_rizeni/htm/175.html (díl 53562 nebo 53564). Ještě to může být uložení vlastního stabilizátoru tj. ty gumy v kterejch je, když to nedělá když prší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zkus se zeptat tady na týhle adrese dělaj to za hubičku s dvouletou zárukou a na počkání. já tam se 405 přijel v 10.00 a domů jsem jel 13.00 a stálo mě to 6000 vočí na 205 to bylo 5000 nebo 5500. Jinak pro porovnání k 405 nová 15000 kč a repase v Peugeotu 9000 kč takže není co řešit. Tady je kontakt:

Autoservis Kačírek

Obenická 364

Příbram 4

26101

Tel. 608962626

0306/637401 ale je to ještě starý číslo na pevnou

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...