Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 SW - pazvuky


407407

Recommended Posts

Ahojte,

mam 3 dufam , ze male problemy:

1. pri toceni volantom na jednu alebo druhu stranu (o 360 stupnov) sa mi ozyva podivne vrzganie, skripanie alebo ako to nazvat. Je to ale len pri prechode urcitou polohou. Nie je to hlucne, ale ked mam tichsie radio, tak to vadi.

2. vrzgajuce uchyty na pas (pri prednych sedadlach).Uz mam tretiu sadu, vzdy to vymenia a po 3 tyzdnoch to zacne znova. Neviem ci to pocujem iba ja a iba mne to vadi, alebo aj ostatni maju podobnu skusenost.

3. pri prejazde nerovnosti sa mi ozyvaju - pazuky od slnecnych clon pred vodicom a spolujadcom. Ako keby sa dobre nepritlacali ku stropu?? - prilis volne???:(

Neviete mi niekto poradit ako tieto skriatkove problemy

riesit?

Inak auto je ok, super jazda. (2.0 HDi, full vybava)

Dakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 407407

Ahojte,

mam 3 dufam , ze male problemy:

1. pri toceni volantom na jednu alebo druhu stranu (o 360 stupnov) sa mi ozyva podivne vrzganie, skripanie alebo ako to nazvat. Je to ale len pri prechode urcitou polohou. Nie je to hlucne, ale ked mam tichsie radio, tak to vadi.

2. vrzgajuce uchyty na pas (pri prednych sedadlach).Uz mam tretiu sadu, vzdy to vymenia a po 3 tyzdnoch to zacne znova. Neviem ci to pocujem iba ja a iba mne to vadi, alebo aj ostatni maju podobnu skusenost.

3. pri prejazde nerovnosti sa mi ozyvaju - pazuky od slnecnych clon pred vodicom a spolujadcom. Ako keby sa dobre nepritlacali ku stropu?? - prilis volne???:(

Neviete mi niekto poradit ako tieto skriatkove problemy

riesit?

Inak auto je ok, super jazda. (2.0 HDi, full vybava)

Dakujem za pomoc.

1)- nepracuje tak nahodou servo?netlac to na plny a bude to fajn (ak je to to co myslim),alebo hlasnejsie radio ti pomoze:D

2,3)-zvikni si

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. mas kozene sedadla? Muze vrzat uchyt o sedadlo. Zkus pohnout do jine polohy, anebo to v miste dotyku polepit pruhlednou paskou. Anebo ti dre ten drzak-kabel o bok sedadla. Vyhledej, v kterem je to miste a zmen treni v tom miste (napriklad potrit nasucho normalnim toaletnim mydlem.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Urcite to nie je servo. To je zvuk od volantu - ako keby tam nieco drelo.

2 - Nie je to v uchytemi ani tym ze by to trelo o sedadlo. Je to urcite v upinacom mechanizme. Dosada tam totizto kov na kov a to vrzga.

2 a 3 - tak to teda velmi pekne dakujem za taku odpoved - naozaj na nezaplatenie. (nechce sa mi zvykat, chem mat ticho na palube)

:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

ad 1) V tom volantu ti může zadrhávat a dělat pazvuky plochý vodič v kontaktní jednotce airbagu. V podstatě je to plastové pouzdro, ve kterém je stočený plochý vodič a při otáčení volantem se pohybuje (utahuje nebo povoluje). U nás ve firmě tyto jednotky vyrábíme a montujeme,sice ne pro Peugeot,ale bude to to samé. V těch plastech jsou nalepeny různé tlumící filcy, ale muže se stát, že se ti tam ten vodič o něco drbe a časem se ti může začít třeba i zadrhávat volant.

Pokud by ti to dělala ta jednotka, asi by bylo jediný řešení ji vyměnit, sice se dají rozebrat, ale já bych dovnitř moc nelezl:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...