Jump to content
Sign in to follow this  
Jirkap

Bacha námraza!!!

Recommended Posts

Ty záběry byly včera ve zprávách, takhle se teď mají Američané, my tady máme skoro jaro a oni neskutečnou zimu. Takhle to vypadá docela jako sranda, ale zažít bych to nechtěla :bojim .

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to nezastaviš, jako autobus co jel u nás bokem po naměstí a opřel se až o hospodu:D:D

Je to pár let, co se mi tohle povedlo - jedeš napříč z kopce, nad tebou auta, která nezastaví a pod tebou auta, který nemají kam uhnout. Hlubokej zážitek. :roll

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Jirkap

A hlavně když je tam kopec, to prostě nezastavíš :D

No to nezastaviš, jako autobus co jel u nás bokem po naměstí a opřel se až o hospodu:D:D

A co zachraňovali dřív autobus nebo hospodu. To bylo jako v té písničce, Co jste hasiči , co jste dělali že jste nám ten ..........:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Taky se takhle rád kloužu,třeba když seš rozjetej do kopce na letňáčích a dvacet metrů před cílem tě zastaví blb s velkým autem na zimákách,co si plete plyn s brzdou,a je zesr.... z malý zatáčky a mobil má u ucha...

Něco podobného jsem kdysy zažil na Svinovském mostě v Ostravě.

Naštěstí jsem dopadl jako 5% účastníků kteří to ukočírovali. A to jenom proto že jsem sledoval cestu hodně dopředu a ta hromada aut se mi nezdála :myslim

Původně zaslal: Mila_S

Připomíná mi to curling :D

Akorát tam chyběj lidi s košťátkama aby umetali dráhu, kam to má jet.... což by mohl bžt právě ten problém a příčina toho, proč došlo k tolika srážkám.