Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

otazka ohladom motor - voda na 605


jozefsv

Recommended Posts

ide o 3,0 benzin.toto tu snad este nebolo.vcera sa mi stalo,ze idem do auta a pod autom mlaka vody.kontrolka vody jasne ze svietila.presiel som este 4 km a spat odparkoval.rano na to mrknem a mlaka bola raz taka velka.myslel som ze vodna pumpa,ale nie.na strane smerom k vnutru auta je akysi ventil alebo nieco podobne (proste vyvod) a odtial voda vytiekla.co to vlastne je?a preco sa to tak udialo?motor sa neprehrial ani nahodou.fakt scifi.poradite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

ide o 3,0 benzin.toto tu snad este nebolo.vcera sa mi stalo,ze idem do auta a pod autom mlaka vody.kontrolka vody jasne ze svietila.presiel som este 4 km a spat odparkoval.rano na to mrknem a mlaka bola raz taka velka.myslel som ze vodna pumpa,ale nie.na strane smerom k vnutru auta je akysi ventil alebo nieco podobne (proste vyvod) a odtial voda vytiekla.co to vlastne je?a preco sa to tak udialo?motor sa neprehrial ani nahodou.fakt scifi.poradite?

myslis hadice co vedou k topeni do kabiny ? na nich je odvzdusnovaci ventil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: jozefsv

ide o 3,0 benzin.toto tu snad este nebolo.vcera sa mi stalo,ze idem do auta a pod autom mlaka vody.kontrolka vody jasne ze svietila.presiel som este 4 km a spat odparkoval.rano na to mrknem a mlaka bola raz taka velka.myslel som ze vodna pumpa,ale nie.na strane smerom k vnutru auta je akysi ventil alebo nieco podobne (proste vyvod) a odtial voda vytiekla.co to vlastne je?a preco sa to tak udialo?motor sa neprehrial ani nahodou.fakt scifi.poradite?

myslis hadice co vedou k topeni do kabiny ? na nich je odvzdusnovaci ventil.

nie.je to na bloku motora.vyzera to ako vyvod na hadicu.s kurenim to nema nic spolocne.dolial som vodu.pobehal a uz to nevyteka.nechapem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...