Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

čidlo teploměru


Freedy

Recommended Posts

Zdravim

potřeboval bych trošku poradit, kdysi se tu někdo zabejval náhradou čidla teploměru co je v zrcátku, nemůžu ten článek najít, potřeboval bych vědět jakou hodnotu by měl mít ten termistor, nebo aspoň kdo to řešil abych se sním spojil.

Díky F.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Freedy

Zdravim

potřeboval bych trošku poradit, kdysi se tu někdo zabejval náhradou čidla teploměru co je v zrcátku, nemůžu ten článek najít, potřeboval bych vědět jakou hodnotu by měl mít ten termistor, nebo aspoň kdo to řešil abych se sním spojil.

Díky F.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tim čidlem je to na levačku, termistor 2k5 nemůžu nikde sehnat a čidlo nikdo nemá ani p. Štika. Už jsem došel tak daleko, že jsem volal k nám do origo Peugeotu, že bych si jako objednal nový, ale marně třikrát si mě přepojovali a nakonec ten poslední človíček mi řek , že běhá po dílně ať tam přijedu a on mi řekne co stojí a jestli ho maj prostě super přístup. Tak kdo mi poradí kde ho sehnat:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Freedy

Tak s tim čidlem je to na levačku, termistor 2k5 nemůžu nikde sehnat a čidlo nikdo nemá ani p. Štika. Už jsem došel tak daleko, že jsem volal k nám do origo Peugeotu, že bych si jako objednal nový, ale marně třikrát si mě přepojovali a nakonec ten poslední človíček mi řek , že běhá po dílně ať tam přijedu a on mi řekne co stojí a jestli ho maj prostě super přístup. Tak kdo mi poradí kde ho sehnat:myslim:myslim

Někde jsem taky zjišťoval ceno nového a myslím, že mi řekli něco přes 500,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...