Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Potrestaní uživatelé - rozprava


Kurt

Recommended Posts

Marlin: Mám z tebe špatný pocit ... neznáš (a nechceš znát) pravidla a navážíš se do rozhodování adminů, to mi nějak nejde dohromady.

My nechceme mít hádavé forum, potažmo i klub, tudíž jsou nastavena pravidla. Komu se to nelíbí, ... tohle si doplňte sami. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku - četl jsem vše. Tvoje rozhodnutí nezpochybňuji, jen mi přijde takové, řeknemě podivné. Jako to co ti psal do SZ tak už i na mě přijde arogantní. OK, Beru. Ale.... Už to dál rozpitvávat nebudem ;)

Přemo - jde mi o princip, viz výše.

Milane - Já neříkám že je nechci znát. Prostě je neznám (ale mám matné tušení co v nich je). Jako chceš mi říct že zde nemůžu vyjádřit svůj názor na práci adminů? Ale no tak. Mě to přijde normální. Já být admin, tak tu kritiku beru a můžeme se pobavit konstruktivně proč co a jak a vyříkat si to. Což si myslím, jsme si s Radkem řekli. Jeho rozhodnutí akceptuji, ale můžu si o něm myslet své, ale to je tak vše, co s tím mohu dělat.

Za těch X let co tady nějako v clubu funguje, tak vždy zde, jak na foru i v klubu, byly nějaký rozepře, tomu se nevyhneme.

A vrátil jsem se, že sem si říkal, že bych se jel na vás podívat na sraz, po d,ouhé době :) kvůli ničemu jinému to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...