Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potrestaní uživatelé - rozprava


Kurt

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

trvalé zamezení se mi zdá kruté,nechci se nikoho zastávat,ale je to nedomyšlený,sic jde o první případ ale byl bych asi proti dosti lidem

Já si zase myslím, že je to domyšlený úplně do konce. Pan \"Citron\" Byl nesčetněkrát upozorňován na to, že jestli nepřestane, tak se mu zablokuje přístup na fórum a přes U2U ještě našemu Kurtíkovi vyhrožoval něco ve smyslu, že ho bude mlátit, či co, když mu ten přístup zablokuje. Takový natrvalo a byl bych proti, kdyby se takovým měla dávat amnestie.

Inu za blbost se platí. A pokud se k tomu přidá i arogantnost, nabubřelost a já nevím, co ještě za hnusný lidský vlastnosti, není o co stát a nad nápravou člověka v jeho letech lámu hůl.:xvul

Toť můj názor..... :papa:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Plně souhlasím s Dodem - v případě, kdy se rozhodneme pro trvalou blokaci (a to věřte opravdu neděláme bezdůvodně a ani nás to nijak zvlášť netěší) žádná amina existovat nebude

Jedině kdyby se tak rozhodlo nové vedení klubu, ale i to je podle mě otázkou - nevidím důvod, proč by normálně myslící lidi takovým . . . . . . . přístup umožňovali (jedině že by nové vedení bylo z podobného těsta a pak pánbů s klubem - ale i když je do voleb daleko já věřím tomu, že ani po volbách lidi podobní Citronovi1 nebudou mít na tomto fóru místo).

Takže natrvalo = natrvalo (žádnou reklamštinu tipu natrvalo jen pro někoho a když se to hodí NEBRAT)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak ted tomu nerozumim

Profil pro komisar

Jméno komisar (Poslat zprávu) (Přidat do adresáře)

Registrován: 31/3/04 (0.02 zpráv na den)

Příspěvků: 28 (0.01% z celkem příspěvků)

Avatar & Status člena:

Mám víc než 10 odpovědí :-)

**

Naposled aktivní: 29/6/07 v 12:09

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Naposled aktivní: 29/6/07 v 12:09

Nerozumíš předpokládám té položce "Naposled aktivní". Je to proto, že jsme chtěli komisarovi dát možnost se vyjádřit - přecejen v onom tématu se píše o něm a měl by dostat šanci napsat svůj názor. ;)

Té možnosti využil a nyní je vše tak, jak píše Jirkap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: buml

Naposled aktivní: 29/6/07 v 12:09

Nerozumíš předpokládám té položce "Naposled aktivní". Je to proto, že jsme chtěli komisarovi dát možnost se vyjádřit - přecejen v onom tématu se píše o něm a měl by dostat šanci napsat svůj názor. ;)

Té možnosti využil a nyní je vše tak, jak píše Jirkap.

Lépe bych to nenapsal Kurte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze z toho udelal komisar gulas je jasny-trest by zaslouzil.

ale vedeni se k nemu pridalo- podle jakyho pravidla jste ho potrestali, vyuzil sveho prava coz mu potvrdil i Kurt-Super Administrator

chapu krok vedeni- snaha o udrzeni fora v chodu, ale nelze trestat za to co je dovoleny,dotycny jen vyuzil moznosti jemu dane!!! je treba zmenit prava uzivatelu.

jsem pro zmenu trestu, na docasny ,neb rozhodnuti nema oporu v pravidlech fora a mohlo by byt vykladano jako nazor nekolika lidi,to klidu na foru neprida.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

ze z toho udelal komisar gulas je jasny-trest by zaslouzil.

ale vedeni se k nemu pridalo- podle jakyho pravidla jste ho potrestali, vyuzil sveho prava coz mu potvrdil i Kurt-Super Administrator

chapu krok vedeni- snaha o udrzeni fora v chodu, ale nelze trestat za to co je dovoleny,dotycny jen vyuzil moznosti jemu dane!!! je treba zmenit prava uzivatelu.

jsem pro zmenu trestu, na docasny ,neb rozhodnuti nema oporu v pravidlech fora a mohlo by byt vykladano jako nazor nekolika lidi,to klidu na foru neprida.

Když Komisař smazal příspěvky poprvé, všechny nás to překvapilo.

Když je smazal asi před měsícem podruhé, byl UPOZORNĚN, ŽE TOHLE NENÍ SPRÁVNÁ CESTA A ŽE BY SVůJ PŘÍSTUP MĚL PŘEHODNOTIT

Utekl cca měsíc a je to tu znovu - v pravidlech tohle ošetřeno sice nebylo (s něčím podobným jsme ani nepočítali), takže se to řeší až teď. Myslím, že tím upozorněním před měsícem byl Komisař varován a nynější potrestání je tudíž oprávněné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze komisar porusil bod 6 pravidel tohoto fora

6. Dodržujte zásady přiměřeně slušného chování. Obecně je toto fórum spíše pohodové a věcné, a mělo by tomu tak být i nadále. Zejména nevhodné jsou příspěvky urážlivé, nevkusné či protizákonné.

Dle meho nazoru je umyslne mazani prispevku a tim padem degradace tohoto fora proti zasade slusneho chovani a proti tomu aby forum bylo vecne i nadale.

Ale to jest nazor muj subjektivni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave opravnene neni, to by muselo bejt podle prava,ale on nic neporusil,osobni nazor a pravo je rozdil. :grr

s potrestanim souhlas, ale jsem pro snizeni na docasne=nez se vyresi ta zmena v moznosti mazani prispevku :D a melo by to i posloupnost-upozorneni, docasne a natrvalo.

osobne ho neznam,ale po tech.strance byl dobrej , tot polechcujici okolnost :aut

no jeste to zvazte. dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

prave opravnene neni, to by muselo bejt podle prava,ale on nic neporusil,osobni nazor a pravo je rozdil. :grr

s potrestanim souhlas, ale jsem pro snizeni na docasne=nez se vyresi ta zmena v moznosti mazani prispevku :D a melo by to i posloupnost-upozorneni, docasne a natrvalo.

osobne ho neznam,ale po tech.strance byl dobrej , tot polechcujici okolnost :aut

no jeste to zvazte. dik.

Ale vzdyt i ta posloupnost tu byla, psal ji Medved. To ze je to muj subjektivni nazor, neznamena, ze nemuze byt spravny.

Precti si ten bod poradne

Obecně je toto fórum spíše pohodové a věcné, a mělo by tomu tak být i nadále.

po smazani jeho prispevku ty threadry proste vecne nejsou, jsou tak akorat zmatene:( a to jest receno velmi slusne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

prave opravnene neni, to by muselo bejt podle prava,ale on nic neporusil,osobni nazor a pravo je rozdil. :grr

s potrestanim souhlas, ale jsem pro snizeni na docasne=nez se vyresi ta zmena v moznosti mazani prispevku :D a melo by to i posloupnost-upozorneni, docasne a natrvalo.

osobne ho neznam,ale po tech.strance byl dobrej , tot polechcujici okolnost :aut

no jeste to zvazte. dik.

Porušil minimálně varování, které jsme mu před měsícem sdělili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

prave opravnene neni, to by muselo bejt podle prava,ale on nic neporusil,osobni nazor a pravo je rozdil. :grr

s potrestanim souhlas, ale jsem pro snizeni na docasne=nez se vyresi ta zmena v moznosti mazani prispevku :D a melo by to i posloupnost-upozorneni, docasne a natrvalo.

osobne ho neznam,ale po tech.strance byl dobrej , tot polechcujici okolnost :aut

no jeste to zvazte. dik.

Něco na tom je. Chci být objektivní. Ale je to opakované. Ale ukázali se slabiny po technické stránce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nula

tak čtu Vaše bláboly co se děje všude jinde mizí miliony a vy takhle na jednoho co se naštval a smazal svoji práci.Zamyslete se mluvil jsem s ním a potrestání je kruté,zamezili jste mu posílat SZ proč to je osobní to nikdo nečte pokud mu dojde zpráva tak Vám neodpoví.Zamezili jste mu prostor na posílání příspěvku??PROČ když jste udělali že nejdou mazat.Porušil daná nějaká stanoviska ale vemte nikomu neporadí protože nemůže napsat.Viz palubní počítač verze Sagem SL 96 mne je zprovoznil a jsem rád že to šlape,jen jsem se nehlásil do vašeho klubu až nyní co jsme seděli spolu s komisarem na pivku.Tak jsem mu řekl že si tady písnu něco jsem ještě mladý mohl bych býti jeho syn který před 10 lety odešel a vemte někdo tady čeká až se narodí mimčo a on jen se slzami v očích proklíná toho kdo neuhlídal jeho syna.

Smazal z jednoho důvodu a slíbil jsem mu že o tom nebudu mluvit,protože s tím nic nespravíte.Muselo by se hodně změnit.To bylo vše co jsem chtěl napsat.Vemte jen to že první poznatky a závěry jsou horší,pokud by jste se na to podívali za týden tak to řešíte drobet jinak. Sbohem

nula: odkud si a co máš za auto. Nemáš to nikde napsané. To jsem rád, že ti pp funguje. Ale to po smazání příspěvků v tématu Palubní počítač, tak to už nikomu jinému fungovat nebude, pouze Komisarovi. Ale on tu nepsal jen o pp ale i o dalších věcech. Tak se ho zeptej a dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si že potrestání Komisaře není oprávněné.Měl možnost své příspěvky mazat a tak toho využil.

Proč ste nezareagovaly když to udělal poprvé?natož pak podruhé.

Jsem pro zrušení trestu.Neni vina nemůže být ani trest.

Ošetřete si to v pravidlech.Výmluva "s něčím podobným jsme ani nepočítaly"je k smíchu když to Komisař udělal třikrát!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelze ošetřit absolutně všechny případy, co kdy kde mohou hypoteticky nastat. Pravidla jsou dostatečná, nevidím na nich důvod něco měnit, a co se týče veškerých řešených případů, není to rozhodnutí jednotlivce, ale shoduje se na tom vedení, které mj. i za tím účelem bylo zvoleno. Pokud se vám na tom něco nelíbí, nic vám nebrání v tom v příštím období podat kandidaturu, nechat se zvolit, a změnit to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím že spousta vláken stratila smysl.Nesouhlasím ale s potrestáním.Přijde mi nefér dvakrát upozornit a potom trestat a navic zamezit mazaní.Trošku moc najednou stejně jako naši politici.

Nevím proč smazal SVÉ příspěvky,ale měl tu možnost a tak ji využil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...