Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potrestaní uživatelé - rozprava


Kurt

Recommended Posts

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Kurt

Děkuji za podporu.

Pro zajímavost zpráva, kterou mi výše jmenovaný zaslal:

Tak mi třeba zablokuj IP adresu jestli to dokážeš ješito z Chrudimy. Ale pak si pro tebe dojedu a uvidíš ten mazec. Jsem od tebe 10 minut jízdy daleko.

Je to normální člověk?

S prominutím - jde vlastně o h****, a on dělá, jako by ho na nože braly. By mě zajímalo, co dělá, když mu někdo něco udělá na silnici.

co vtedy?nic.ale keby ste mu zobrali lego:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wow, nad tím zůstává rozum stát. Jak může být někdo takový osel... To jen dokazuje o jeho inteligenci. Nejlepší bude takové lidi(pokud to ještě vůbec člověk je a nepatří už do kategorie zvířat) ignorovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi třeba zablokuj IP adresu jestli to dokážeš ješito z Chrudimy. Ale pak si pro tebe dojedu a uvidíš ten mazec. Jsem od tebe 10 minut jízdy daleko.

Bóóóže ... ale kdyby se jelo (jako P-C), tak jedu taky (tyhle mamloně fakt nemusim) ... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

To je takovej člověk,kterýmu si stoupneš na parkovišti na oblíbené místo a ráno najdeš propíchané pneumatiky:roker

... nebo se tady tak alespoň prezentuje. Taky to může být srab, který má silné řeči na internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

... nebo se tady tak alespoň prezentuje. Taky to může být srab, který má silné řeči na internetu.

Yo Peto, kvalitní názor ... :super Hodně lidí to takto provozuje - totální nulky, který v životě nic nedokázaly si tímto zvedají své chabé EGO a hledají v tom svůj nový \"lifestyle\" ... INTERNET je k tomu jako stvořenej ... :nevim -> anonymita :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Peta

... nebo se tady tak alespoň prezentuje. Taky to může být srab, který má silné řeči na internetu.

Yo Peto, kvalitní názor ... :super Hodně lidí to takto provozuje - totální nulky, který v životě nic nedokázaly si tímto zvedají své chabé EGO a hledají v tom svůj nový \"lifestyle\" ... INTERNET je k tomu jako stvořenej ... :nevim -> anonymita :nevim

a jak docili toho ze jsou jako anonym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

je to pěkné někoho potrestat uznávám,ale co potom??Má možnost se nějak vrátit po zpytování svého svědomí že to přehnal,či se pak zaregistrovat znovu a jít od začátku:myslim:myslim:myslim

Má jen zamezený přístup a hodnost Trestanec, podle mě se mu za čas muže přístup obnovit a muže pokračovat, alespoň tak to chápu. Je to tak Kurte?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Má jen zamezený přístup a hodnost Trestanec, podle mě se mu za čas muže přístup obnovit a muže pokračovat, alespoň tak to chápu. Je to tak Kurte?

Myslel jsem, že význam pojmu \"trvalé zamezení přístupu\" není třeba vysvětlovat. Přece jen asi ano. Takže: trvalé = na furt. ;)

Nicméně nevylučuji, že se po volbách dočkáme amnestie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Má jen zamezený přístup a hodnost Trestanec, podle mě se mu za čas muže přístup obnovit a muže pokračovat, alespoň tak to chápu. Je to tak Kurte?

Myslel jsem, že význam pojmu \"trvalé zamezení přístupu\" není třeba vysvětlovat. Přece jen asi ano. Takže: trvalé = na furt. ;)

Nicméně nevylučuji, že se po volbách dočkáme amnestie.

Aha, tak to se omlouvám, nějak mi vypadlo že má trvalé zamezení přístupu. To opravdu není třeba vysvětlovat, to jen skleroza:D:D

[upravil dne 27/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

trvalé zamezení se mi zdá kruté,nechci se nikoho zastávat,ale je to nedomyšlený,sic jde o první případ ale byl bych asi proti dosti lidem

- trvalé zamezení je krutější , ale nemá to na jednu stranu přehánět , zvlášť když je na to upozorňován.

- možná by stačila poprvé nějaká třeba 3 měsíční blokace . a když by se dotyčný nepolepšil tak trvalé zamezení , ale je to jen můj názor - či návrh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

- možná by stačila poprvé nějaká třeba 3 měsíční blokace . a když by se dotyčný nepolepšil tak trvalé zamezení , ale je to jen můj názor - či návrh

Citronovi by to nepomohlo. Jedine, ze by za tu dobu zapomnel, ze klub existuje a uz sem nelozil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...