Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potrestaní uživatelé - rozprava


Kurt

Recommended Posts

Seznam uživatelů, kteří byli potrestáni za nedodržování pravidel fora.

17.2.2007:

Uživatel "citron1" - trvalé zamezení přístupu za opakované napadání ostatních účastníků diskuze.

13.5.2007 - 13.6.2007

Uživatel "Sova" dočasné zamezení přistupu za opakované napadání ostatních účastníků diskuze (+ na vlastní žádost).

29.6.2007

Uzivatel "komisar" - trvalé zamezení přístupu za opakované hromadné mazání svých příspěvků. Témata pak nadávají smysl.

[upravil dne 29.6.2007 Jirkap]

[upravil dne 2.9.2007 Kurt]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Kurt

Seznam uživatelů, kteří byli potrestáni za nedodržování pravidel fora.

17.2.2007:

Uživatel \"citron1\" - trvalé zamezení přístupu za opakované napadání ostatních účastníků diskuze.

:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborně Kurte :potlesk:super

(jen poznámka, co když si citron1 toto fórum natolik oblíbil, že se přihlásí pod novou přezdívkou?:myslim)

P.S. Ale asi to neudělá, jelikož, jak jsem nedávno četl, si založí vlastní placené stránky ... :aut

edit: koukám, že než jsem to stačil dopsat a odeslat, už jsou ty nové nicky tady

[upravil dne 17.2.2007 King_Of_The_Cheese]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: King_Of_The_Cheese

koukám na seznam dnešních uživatelů připojených na fórum \".citron1\"

[upravil dne 17.2.2007 King_Of_The_Cheese]

HISTORIE :super:super:super Kurtík pracuje na 1000%. Tímto mu moc děkuju :-)

Taky na to koukám, než jsem to stihl ještě po odeslání prověřit, už tu nebyl:potlesk:super,

tak jsem se sem chtěl vrátit a smazat ten můj příspěvek, jelikož jsem myslel, že mám pouze vlčí mlhu,

ale ne,

Díky Autoškoliči za vysvětlení

a Kurtovi za pohotovost :potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za podporu.

Pro zajímavost zpráva, kterou mi výše jmenovaný zaslal:

Tak mi třeba zablokuj IP adresu jestli to dokážeš ješito z Chrudimy. Ale pak si pro tebe dojedu a uvidíš ten mazec. Jsem od tebe 10 minut jízdy daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si snad dělá srandu?! Nebo co si o sobě vlastně myslí! Ať přestane vyhrožovat nebo špatně skončí s tím jeho chováním. To už překračuje všechny meze! Vždyť P-C je dobrovolné sdružení a má i své určité pravidla a ty se musejí dodržovat a pokud je někdo opakovaně porušuje, tak musí přijít zákonitě trest a ten přišel podle pravidel P-C a to smazáním. Kdyby se takto choval Citron1 na nějaké zábavě (plesu) tak by dostal řádné ruční ponaučení a už by se tam neobjevil, pokud by se nezměnil a mohl by si klidně stěžovat i na PČR i s senzibilem!:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: King_Of_The_Cheese

Původně zaslal: aka

Kurte, ja te budu branit jo? zapichnu ho:D:D:D

Myslím, že kdyby se k něčemu podobnému opravdu schylovalo, že by jsi nebyla sama, kdo by šel Kurta bránit :mrk

No jestli bude Kurtovi vyhrožovat tak uděláme trestnou výpravu a bude;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Děkuji za podporu.

Pro zajímavost zpráva, kterou mi výše jmenovaný zaslal:

Tak mi třeba zablokuj IP adresu jestli to dokážeš ješito z Chrudimy. Ale pak si pro tebe dojedu a uvidíš ten mazec. Jsem od tebe 10 minut jízdy daleko.

:mrk:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

ja myslim ze teraz ked ma kazdy jeho adresu a keby tam kazdy zasiel ked bude mat cestu okolo,tak sa chudak do najblizsej smrti tych monoklov nezbavi.

takych uz bolo a potom sme im chodili sviecky palit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Děkuji za podporu.

Pro zajímavost zpráva, kterou mi výše jmenovaný zaslal:

Tak mi třeba zablokuj IP adresu jestli to dokážeš ješito z Chrudimy. Ale pak si pro tebe dojedu a uvidíš ten mazec. Jsem od tebe 10 minut jízdy daleko.

Je to normální člověk?

S prominutím - jde vlastně o h****, a on dělá, jako by ho na nože braly. By mě zajímalo, co dělá, když mu někdo něco udělá na silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...