Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkušenosti s www.mobilky.cz ???


mk405

Recommended Posts

Nejde jen o tu zaruku. Ja mel Motorolu PEBL dotazenou z UK v dobe, kdy to tady jeste nikdo neznal a problem s FW jsem resil doma. Kdo nekdy instaloval jakykoliv software pro Motorolu vi, jakej je to vopruz. Garazove servisy si s tim nevedely rady a autorizovany servis se toho ani nedotkne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s nima mam spatnou zkusenost.Koupil sem u nich SE750,dostal sem od nich zarucak a vubec neslo Bluetooth,tak sem tam sel vzali ji do reklamaci a byl velkej problem to z nich dostat,nakonec sem teda dostal uplne novej mobil,ale u nej se zase rozbilo sluchatko.Tak sem ho sel reklamovat,normalne tam kde sem ho kupoval,na dverich napis stejnej...dal sem zarucak....rekli ok....vzali telefon...ze pride sms az to bude.Tak sem si pro to pak sel...a rekli mi ze firma u ktery sem to kupoval neexistuje,ze voni jenom prebrali prostory a ze muzu podat trestni oznameni na firmu ktera mi to prodala,nebo si to nechat opravit u nich za penize.Samozrejme zarucak neni origo takze do autorizovanyho servisu nemuzu.

Ted uz je to celkem jedno protoze kdyz sem ho prines z ty reklamace tak sem ho ten den ztratil.:nevim

Ale muj osobni nazor - mobilky uz nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monžá ještě www.mobilpohotovost.cz.

Osobně bych si koupil použitej telefon protože nový nehorázně ztrácí cenu a o to víc zamrzí když ti ho někdo ukradne. Já sem kupoval novou snad jen 3310 tenkrát a od té doby buď po někom telefon zdědím nebo seženu někoho kdo prodá levně a pak mě nevadí když to padá na zem, když to lítí po autě atd. Navíc pak až mě začne být nesymaptickej tak zažije mou \"pivní zkoušku\" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Přesně tak. Někdy pák následuje hod do dálky.

Jedinej telefon kterej přžil byla právě ta 3310. Ještě týden pak (divně) fungovala.

Máš super olympijský disciplíny!:D:D:DMěl bys to doplnit na regulérní desetiboj:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...