Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TAK JSME BOURALI 405 T16 :-( I S FOTKAMA A UŽ JE I ZNÁMÁ ŠKODA...... 125 000,- :-(((((((((


Autoškolič Dodo

Recommended Posts

Původně zaslal: @re

no hrůza... nejen plechy v čudu,ale i pneumatiky... chtěl bych plnou náhradu..:grr

Pneumatiky naštěstí ne. :bojimTo by se prohli. Jedna stála 7 800,- Jsou dělaný na objednávku u Pirelli. Montují je i na Ferari. \"Pirelli Zero Nero Asymetrico\". Normálně v katalogu Pirelli nejsou.....

[upravil dne 17/1/07 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem psal včera tam byl na to mrknout pojišťovák....

Je to sen..... Vyčíslil škodu na 125 000,-. A to není nic s podvozkem, ani není \"hejblá kastla\". Jen plechy.

A proč taková suma?

Je to cena originálních náhradních dílů na Peugeot 405 T16 a to krytu zrcátka,předního blatníku, 2x dveře, nárazník, víko kufru a zadní stěna kufru. Nic tam z klasické 405 prý nejde. Je to všechno trošku jiný. Shoduje se to jen s 405 Mi16 4x. Takže ti co mají tyto auta, hlavně nebourejte...... Je to mastný. On to ten pojišťovák hodil jako TOTÁLKU.

Nebo se musí vejít do 85 000,-. Víc prý neproplatí. Takže zbytek bude doplácet servis + mě zaplatí opravu, s kterou jsem tam dojel. Je to jeden ventil, kterej i s prací stojí 7000,-.

Myslím, že je to fér jednání. Na nic mě neukecávali, že by se dalo použít to či ono. Prostě jen origo díly......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pája Rybišár

No jen se bojím že ten nový lak bude stat za houby,vím jak se lakuje u nas ve škole v boxu.....:(

To se nebojím. Lakovali střechu po tom, co mi na ni spadl loni v zimě ze střechy sníh, a byl dost dobrej. Ještě mi přelakovali i víko kufru a přední nárazník..... V Ochozi to bylo čerstvě po něm......:D

[upravil dne 20/1/07 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Tak jak jsem psal včera tam byl na to mrknout pojišťovák....

Je to sen..... Vyčíslil škodu na 125 000,-. A to není nic s podvozkem, ani není \"hejblá kastla\". Jen plechy.

A proč taková suma?

Je to cena originálních náhradních dílů na Peugeot 405 T16 a to krytu zrcátka,předního blatníku, 2x dveře, nárazník, víko kufru a zadní stěna kufru. Nic tam z klasické 405 prý nejde. Je to všechno trošku jiný. Shoduje se to jen s 405 Mi16 4x. Takže ti co mají tyto auta, hlavně nebourejte...... Je to mastný. On to ten pojišťovák hodil jako TOTÁLKU.

Nebo se musí vejít do 85 000,-. Víc prý neproplatí. Takže zbytek bude doplácet servis + mě zaplatí opravu, s kterou jsem tam dojel. Je to jeden ventil, kterej i s prací stojí 7000,-.

Myslím, že je to fér jednání. Na nic mě neukecávali, že by se dalo použít to či ono. Prostě jen origo díly......

Leda prdlačky. Ty dveře se liší jen a pouze v tom, že mají díry pro boční lišty, kdežto \"obyčejné\" dveře je nemají - to je jediný rozdíl. Takže dveře z \"oybčejného\" modelu nakrásně použít lze (naopak použít dveře z toho Mi na \"obyč\" model je problematické, protože by se ty díry musely zavařit). To je úplně stejné jako 205 - 205STI - to má taky \"jiné\" dveře.

Včíslená škoda mě vůbec nepřekvapuje, na 205 jsem měl vyčíslenou stejnou. Nicméně bych si to nenechal likvidovat jako totálku, pokud je možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

no hezkej rozpocet

Mmch jestli mi za totalku Mi16x4 pojistovna vykesuje 125.000,- , tak to si jich par poridim:super

[upravil dne 19.1.07 .mycTD]

To si tak trochu pleteš pojmy. To ti pojišťovna nevykešuje ani ve snu, na tolik jen spočítala opravu v autorizovaném servisu z nových orig. dílů. To, co ti vykešuje, záleží na 2 věcech - buď je to totálka, tak potom dostaneš aktuální časovou cenu vozu podle tabulek MÍNUS cenu využitelných zbytků - takže si buď jistý, že ti zbydou jen oči pro pláč, a tu částku za to zmíněné Mi16x4 dostaneš tak maximálně bez té jedničky na začátku, když budeš mít štěstí. A nebo to v ideálním případě totálka není (tzn. vypočtená cena opravy nepřesahuje časovou cenu vozidla) - pak v případě, že si to necháš hradit rozpočtem, dostaneš částku na tu opravu (s tím, že na ceny nových dílů se uplatňuje amortizace jako prase, zde bych odhadl 50%, a dost často pojišťovny uplatňují ještě nějakou srážku kvůli tomu placení rozpočtem). Takže na to, abys z toho dostal 125tis, musel bys těch výše zmíněných aut zbořit tak pět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...