Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TAK JSME BOURALI 405 T16 :-( I S FOTKAMA A UŽ JE I ZNÁMÁ ŠKODA...... 125 000,- :-(((((((((


Autoškolič Dodo

Recommended Posts

Když se ničí jen plechy a ne zdraví,tak to jde.Jasně,naštve to,když jsem poprvé půjčil auto přítelkyní tak ji sestřelil ožratej trouba a oa se teď bojí sednout za volant,takže vím,jak se asi ten kluk cítí.Ale jak říkám každému,kterému se něco podobnýho stane,když nejde o život,jde o h....

Držím palce aby oprava dopadla v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Mmch divim se, ze by nemeli zamestnanci v servisu ani zadnou \"pojistku pro blbost\"?

no většinou asi ne.. Známý dělal v servisu a při banální výměně oleje zapomněl nalít nový olej do motoru a nastartoval Chryslera a šel na cigárko.. Za hodinu už tam nedělal.. Servis platil náklady na své triko.. Málokdo má takovou pojistku, řešili jsme to i v práci, bohužel.. Taky něco podobného.. Hned po té se o pojistce pro zaměstnance uvažovalo, ale pak to vyšumělo.. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

Původně zaslal: .mycTD

Mmch divim se, ze by nemeli zamestnanci v servisu ani zadnou \"pojistku pro blbost\"?

no většinou asi ne.. Známý dělal v servisu a při banální výměně oleje zapomněl nalít nový olej do motoru a nastartoval Chryslera a šel na cigárko.. Za hodinu už tam nedělal.. Servis platil náklady na své triko.. Málokdo má takovou pojistku, řešili jsme to i v práci, bohužel.. Taky něco podobného.. Hned po té se o pojistce pro zaměstnance uvažovalo, ale pak to vyšumělo.. :nevim

Ono taky pojistku na všechno vám nikdo neudělá. To co se dá normálně uzavřít, zdaleka všechno nekryje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musel jet jak hovado... a ještě když to TIčko má ten stavitelný podvozek či co... musí to být kumšt ho ustřelit ne? Zkoušel jsem ustřelit to moje coupé a dalo mi to práci než to uletělo... Je tam perfektní odezva od podvozku, takže se to dá krásně korigovat... To MI musí mít podvozek ještě lepší... Hold jel jak prase...

na opravu to není moc složité... odnesly to jen plechy... Byly už i 405tky pozink? jestli jo, tak to by mně sralo 2x tolik, prže těžko chtít po servise aby to zinkovali že? :D anebo jsou už koupené díly pozinkovane??? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...