Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tah motoru 1,4


Escaper

Recommended Posts

Původně zaslal: kujon106

Jakože to jakoby cuká? Tak to určitě normální není, mám ten samej motor a mě nic podobnýho nedělá.

Ne ze by cukal, proste treba trochu prida a jede tak minutu a potom zase ubere. Neni to cukani, je to na delsi casovej usek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Původně zaslal: kujon106

Jakože to jakoby cuká? Tak to určitě normální není, mám ten samej motor a mě nic podobnýho nedělá.

Ne ze by cukal, proste treba trochu prida a jede tak minutu a potom zase ubere. Neni to cukani, je to na delsi casovej usek

Mas tam mechanicky (lankom) ovladanu skrtiacu klapku alebo je to uz nova, elektricka?

Vykon nie je nizsi ako predtym ako to zacalo robit?

Spotreba je rovnaka ako predtym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: Escaper

Původně zaslal: kujon106

Jakože to jakoby cuká? Tak to určitě normální není, mám ten samej motor a mě nic podobnýho nedělá.

Ne ze by cukal, proste treba trochu prida a jede tak minutu a potom zase ubere. Neni to cukani, je to na delsi casovej usek

Mas tam mechanicky (lankom) ovladanu skrtiacu klapku alebo je to uz nova, elektricka?

Vykon nie je nizsi ako predtym ako to zacalo robit?

Spotreba je rovnaka ako predtym?

Je to jeste mechanicky lankem ale to chodi bezproblemove lehce. Vykon nevim presne ale myslim si ze na 1.4 by to mohlo tahnout vic. Spotreba je + - stejna, podle toho jak jezdim no, kdyz se drzim tak 6,8 ale klidne i vic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

zda se mi za na moj 206 1.4 benzin nekdy jedu, drzim porad stejne plyn a najednou vyrazi jako kdybych drzel plyn vic a za chvilku zase prestane, na 4. kvalt to dela cca 10km/h je to mozny? ze by bylo neco opotebovany a chvenim se mela nejaka hodnota?

neni to takovej pocit jako kdyz by to bylo nekde pricpany,a pak po nejaky chvily citis jakoby se to nekde procistilo a jedeto,uberes a zase takovy priotraveny???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: Escaper

zda se mi za na moj 206 1.4 benzin nekdy jedu, drzim porad stejne plyn a najednou vyrazi jako kdybych drzel plyn vic a za chvilku zase prestane, na 4. kvalt to dela cca 10km/h je to mozny? ze by bylo neco opotebovany a chvenim se mela nejaka hodnota?

neni to takovej pocit jako kdyz by to bylo nekde pricpany,a pak po nejaky chvily citis jakoby se to nekde procistilo a jedeto,uberes a zase takovy priotraveny???

no mozna jo, ale nevim jak zjistit cim to presne je, ty jsi mel nejakej takovej problem?

vzduchovej filtr sem nemenil to je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám podobnej pocit těsně po nastartování.

Rozjedu se, zařadím dvojku a jedu tak 200m se stejnou polohou plynpedálu. Po těch asi 200m metrech se motor jakoby probere a začne na tu stejnou polohu pedálu zrychlovat.

Ve vyšších rychlostech sem nic podobnýho nezjistil.

Každopádně čistej vzduchovej filtr dělá svoje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem menil snad vsechno co slo!vsechny filtry,svicky,kabely a nic,nejhorsi bylo ze to delalo nezavisle na nicem,ruzny pocasi,rychlisti,rachlostni stupne,snad jen pri vysich otackach!pote co jsem si poridil otevrene sani tak to neudelalo ani jednou!!tak jedine co me napada,jestli s tim nema neco spolecneho vaha vzduchu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo takze mas asi zapalovaci rampu pokud ti dobre rozumim!palivovej filtr je kdyz si lehnes k prave strane auta pred zadni kolo v urovni nadrze! (to velke cerne plastove) tak hned za prahem bude takovej valecek o prumeru 5 cm a delce 10 cma do nej a z nej povede hadicka!!tak to je on!bacha na odelavani hadicek,aby si neulamal ty pacicky (prace pak navic!!)jinak ta rampa je drazsi nez kabeli a klidne tou to muze byt!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

jo takze mas asi zapalovaci rampu pokud ti dobre rozumim!palivovej filtr je kdyz si lehnes k prave strane auta pred zadni kolo v urovni nadrze! (to velke cerne plastove) tak hned za prahem bude takovej valecek o prumeru 5 cm a delce 10 cma do nej a z nej povede hadicka!!tak to je on!bacha na odelavani hadicek,aby si neulamal ty pacicky (prace pak navic!!)jinak ta rampa je drazsi nez kabeli a klidne tou to muze byt!

po vikendu teda jeste vymenim ten palivovej filtr a uvidime zatim diky moc za rady

PS: aji s novym vzduchovym fitrem mi to dela :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...