Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Interier


bigosak

Recommended Posts

Po kratší odmlce zdravím Pežoťáky. Dle Vašich foto aut jsem se rozhodnul nějak oživit černý interiér 307 HDI. V prodejně mi řekli, že stačí koupit spešl barvu na plast, a nějakej sajrajtík na umytí vnitřních plastů. Po sajrajtíku černý plast krásně zešedne a pak stačí jen stříknout. Jaké máte vy zkušenosti, když vidím vylepšený interiery??? díky moc za radu:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevim, ale krásnou šedou jsem v žádnym interiéru ještě neviděl :myslim:D

Myslim, že pokud se ti nelíbí polepy a hodláš se v tom trochu realizovat, nemuselo by marný vydělat pár věcí ven a nastříkat je (nebo nechat nastříkat u lakýrníka) normálně barvou (třeba odstín auta) :super Postupů na stříkání plastů je tu na foru dostatek, poslední \"menší\" diskuze je třeba tady:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle flokování? Vypadá to perfektně, bohužel je to háklivější po mechanické stránce a hůž se to uržuje v naprosto čistém stavu. Zato jeho provedení mi přijde zcela nejlepší co se dá pořídit. Nebo se inspirovat potahem látkou. Tuneři o této metodě na webu jistě hodně píšou.

Mně se barva osobně vůbec nelíbí. Je to okatě jasné že je to jenom v laku, přijde mi že to není ono (lesk, mapy, možnost stečení když se to nepovede, oprýskávání, možná nestálobarevnost vůči slunci exponovaným částím, atd). Změna materiálu či povrchové technologie mi přijde posun někam dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkes za náměty a rady. Ale přeci jen zůstanu asi u barvy. Chci jen trochu vylepšit dveře a přední skříňku. Jelikož plast není vyloženě hladký, barva údajně krásně okopíruje jednotlivé prolisy a tím to zachová stejnou strukturu ale v jiné barvě. Snad se to aspoň trochu povede. S tou šedivou jsem to myslel tak, že dojde k odmaštění povrchu a trochu k jeho narušení a tím ten plast zešedne. Pak už je to jen otázka barvy jaká bude. Polepy nevím jestli by na tento drsný povrch šli a látku to už vůbec ne, jelikož kus látky bylo na opěrce v černé barvě a to začalo blednout a špinit se.

:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Interier 307 SW troska ma tiez nebavila seriova kombinacia, tak som to troska zmenil :-)))

vybrat plasty - prebrusit uplne na jemno - nastriekat zakladom na plasty - dat namiesat moju metalizu - nastriekat - zalakovat a je to ;-) a potom este trocha Flocku na opierky dveri ;-)

post-0-14109601339527_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Willli: Jak si to tomu autu mohl udělat? :roll Moc obdivuji Tvoji zručnost a odhodlání, sám jsem na ruce nešikovný, ale tohle mi fakt nepřijde jako změna k lepšímu. Pokud si tam měl původně imitaci dřeva, tak bych to ještě pochopil, ale pokud jsi ty lišty měl stříbrné, tak si to moc nevylepšil. Sorry za upřímnost. Každopádně, proti gustu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

2 Willli: Jak si to tomu autu mohl udělat? :roll Moc obdivuji Tvoji zručnost a odhodlání, sám jsem na ruce nešikovný, ale tohle mi fakt nepřijde jako změna k lepšímu. Pokud si tam měl původně imitaci dřeva, tak bych to ještě pochopil, ale pokud jsi ty lišty měl stříbrné, tak si to moc nevylepšil. Sorry za upřímnost. Každopádně, proti gustu....

2 Willi : Pěkná práce. :super:super:super

2 Destiny : Mě se zase víc líbí imitace dřeva. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Bohumil: mě se ty fošny v autech moc nelíbí Ještě tak ve vyšší třídě - Audi A8, VW Phaeton, BMW 7 atd., tam možná ano, ale do aut střední třídy mi to moc nesedí. Ke tvé barve to alespoň trochu ladí, ale viděl jsem imitaci dřeva v 307 ve stejné modré, jako má Willli a já a to je fakt vrchol nevkusu.

Třeba tohle je interiér, který se mi líbí:

20070819-lexus-sc-pebble-beach-edition-interior.jpg

nebo toto:

2007ls460interior.jpg

v obou je obložení dřevem, ale sedí to k tomu.

rozhodně se mi ale líbí v interiéeru matný kov, chrom, titan nebo karbon.

Třeba toto:

013__scaled_600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

bmw ....

Toto mi přijde taky už moc. Je to sice zajímavé, ale chtělo to trochu šetřit s tou kombinací barev. Interiér měl být víc laděný do jedné barvy a druhá barva jen jako doplňky. Toto je moc rozbité a není skoro jasné, jesli je to modrý interier se světlými doplňky, nebo světlý interier s modrými. Ikdyž asi více převažuje modrá, já osobně bych s tou světlou více šetřil! Třeba sedačky mohly být celé modré a jen prošité světlou nití. Přístrojovku bych nechal třeba celou světlou nebo celou modrou. Takhle je to moc rozmlácené na detaily a netvoří to kompaktní celek. Ale to jsem asi prostě já. Jsem spíš vyznavačem čistých a jednoduchých linií a decentních barev. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Původně zaslal: Berkoff

bmw ....

Toto mi přijde taky už moc. Je to sice zajímavé, ale chtělo to trochu šetřit s tou kombinací barev. Interiér měl být víc laděný do jedné barvy a druhá barva jen jako doplňky. Toto je moc rozbité a není skoro jasné, jesli je to modrý interier se světlými doplňky, nebo světlý interier s modrými. Ikdyž asi více převažuje modrá, já osobně bych s tou světlou více šetřil! Třeba sedačky mohly být celé modré a jen prošité světlou nití. Přístrojovku bych nechal třeba celou světlou nebo celou modrou. Takhle je to moc rozmlácené na detaily a netvoří to kompaktní celek. Ale to jsem asi prostě já. Jsem spíš vyznavačem čistých a jednoduchých linií a decentních barev. :myslim

tak raci takle:

post-0-14109601347324_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

Původně zaslal: destiny

Původně zaslal: Berkoff

bmw ....

Toto mi přijde taky už moc. Je to sice zajímavé, ale chtělo to trochu šetřit s tou kombinací barev. Interiér měl být víc laděný do jedné barvy a druhá barva jen jako doplňky. Toto je moc rozbité a není skoro jasné, jesli je to modrý interier se světlými doplňky, nebo světlý interier s modrými. Ikdyž asi více převažuje modrá, já osobně bych s tou světlou více šetřil! Třeba sedačky mohly být celé modré a jen prošité světlou nití. Přístrojovku bych nechal třeba celou světlou nebo celou modrou. Takhle je to moc rozmlácené na detaily a netvoří to kompaktní celek. Ale to jsem asi prostě já. Jsem spíš vyznavačem čistých a jednoduchých linií a decentních barev. :myslim

tak raci takle:

Jo jo, tohle už je šálék mé kávy. Zajímavý a přitom decentní interier. Hezké BMW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...