Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 r.v. 99 Clarion RD3-01 a půjde na displej ?


JirkaB

Recommended Posts

Koupil jsem si před týdnem 406 HDI rv 99 nový model a jsem velmi spokojený. Mám v něm neorig radio na MP3, ale nelíbí se mi silný modrý podsvit. Známý mi dovezl z Francie z rozbité 406 orig. radio Clarion model PU-2473A. V autě mám displej co vypadá jako velký, ale asi není. Jen se zde vypisuje stav dveří a ECO MODE (podle diskuse co jsem četl, tak mám už slabší baterku...) půjde s tímto displejem rádio? Když jsem připojil orig. radio pomocí dvou konektorů (asi repro a druhý napájecí) tak po stiknutí Volume (ON) se nic neděje. Budu si muset vyměnit i displej, nebo to nějak pojede? Displej má jen jeden řádek a asi nic navíc. Ještě mě zajímá jestli to radio stačí připojit jen těma 2ma konektorama, nebo mi ještě chybí jeden (na radiu je, ale v tunelu už jsem jinej další nenašel)

[upravil dne 14.1.2007 JirkaB]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, ten displej má jen jeden řádek, když jsem se naposled díval, tak pod tím hlavním řádkem jsou symboly RDS... ale CD tam není, vpravo je pak ještě symbol stup. celsia/farady

četl jsem příspěvky na dodělání palub. počítače, ale ještě jsem to nepročetl všechno, ale vypadá to že mám smůlu, zkoušel jsem dohledat podle vin typ motoru a bohužel na 406 pro tento rok to špatně detekuje, tak nevím jestli tam mám BSI jednotku

tím že radio nejede, myslím že na displeji není nic, zhasnuto ani abych vložil code, kterej stejně nemám ale snad někde zjistím

[upravil dne 14.1.2007 JirkaB]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Economy mode to vypisuje asi po 20 minutach zapnuteho zapalovani a pri originalnim radiu se po te vypne.Pokud nemas origo tak se jen napise Economy mode a vypne se displej.S baterii to nema nic spolecneho.Pokud vypada stejne ja na obrazku melo byto vypisovat udaje jinak asi ne.Ale osobne jsem uz novy model s jednoradkovym disp. nevidel.....Zkus hodit foto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejny auto z r99 jako popisuje JirkaB. Je tam opravdu jen takovy uzky displej, kterej ukazuje datum, cas a po otevreni dveri pise ktere jsou otevrene. Pod velkymi pismeny na displeji jsou jeste znacky na radio (LOUD, DB, asi nejaky FM a podobny) Myslite ze by slo nejak dotelat ten teplomer?. foto bohuzel nemam, ale jestli vzpomenu, tak prez vikend to blejsknu.

me to ECO MODE psalo asi po 2-3 minutach a vyplo se radio.

Vyresil jsem to tim ze jsem prestrih u konektoru do radia napajeci kablik od klicku (spinaci skrinka) a priletoval camfour z radia na kablik kterej udrzuje pamet radia. Od ty doby jsem uz zadnej ECO MODE nevidel.

Jinak mam taky neoriginalni rejdiou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JirkaB

Koupil jsem si před týdnem 406 HDI rv 99 nový model a jsem velmi spokojený. Mám v něm neorig radio na MP3, ale nelíbí se mi silný modrý podsvit. Známý mi dovezl z Francie z rozbité 406 orig. radio Clarion model PU-2473A. V autě mám displej co vypadá jako velký, ale asi není. Jen se zde vypisuje stav dveří a ECO MODE (podle diskuse co jsem četl, tak mám už slabší baterku...) půjde s tímto displejem rádio? Když jsem připojil orig. radio pomocí dvou konektorů (asi repro a druhý napájecí) tak po stiknutí Volume (ON) se nic neděje. Budu si muset vyměnit i displej, nebo to nějak pojede? Displej má jen jeden řádek a asi nic navíc. Ještě mě zajímá jestli to radio stačí připojit jen těma 2ma konektorama, nebo mi ještě chybí jeden (na radiu je, ale v tunelu už jsem jinej další nenašel)

[upravil dne 14.1.2007 JirkaB]

Ja bych to videl ze to radio bude chtit nakej odblok nebo tak.Stary modely to maj reseny kodem a myslim ze u novejch to je nak delany cislem kasle.

Jinak ja mam starej model,taky jenom dva iso konektory a displej funguje,tak si myslim ze ty dva by meli stacit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...