Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zrychlení 0-160km/h


C.J.

Recommended Posts

Původně zaslal: C.J.

S tím se musím \"pochlubit\", na 18 let staré auto to není špatné, ne?? :D

No ty krávo, mně se motor zatím nesere,ale proti tobě mi to absolutně nejede. Nějak sem to neřešil,ale teď když vidím,jak ma SRI jezdit,tak si necham změřit tlaky ve valcích,střicích, zkontroluju svíčky a jestli předchozí majitel špatně nenasadil rozvoďák. Já mám z 0-100 na 205/65/14 za 14s :bojim

[upravil dne 15.1.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: C.J.

S tím se musím \"pochlubit\", na 18 let staré auto to není špatné, ne?? :D

No ty krávo, mně se motor zatím nesere,ale proti tobě mi to absolutně nejede. Nějak sem to neřešil,ale teď když vidím,jak ma SRI jezdit,tak si necham změřit tlaky ve valcích,střicích, zkontroluju svíčky a jestli předchozí majitel špatně nenasadil rozvoďák. Já mám z 0-100 na 205/65/14 za 14s :bojim

[upravil dne 15.1.2007 M.a.R.i]

Díval jsem se na Tvé videa, co jsi měl na seznamu.. :) Ale na LPG to asi pojede hůř.. Navíc je možná váhový rozdíl, ne?? A já myslel že už motor neřešíš, že ti stačí.. ;) Ale tím přeskočeným rozvoďákem by to být mohlo.. Co tam máš za subwoofer?? (jéé, taky vaha navíc :) ) Jak jsem viděl jak se ti prohýbají plechy, tak tohle bych si do auta nedal.. :D Měl bych strach, že mi sesleze lak.. :bojim

Apropo těch videií ode mně tam je více, 3x zrychlení, 3x motorky.. :mrk

Edit: aby jste je nemuseli hledat.. ;)

[upravil dne 15.1.07 C.J.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U MPI by to na plyn mělo jezdit stejně,maximálně 5% úbytek výkonu. Když přepnu na benzín,tak to jede ještě hůř,takže tam bude někde chyba :myslim. Jinak co se týče váhy,něco udělaj rozměry pneu + muzika,to je tak 40-50kg navíc + LPG systém, to může bejt taky tak maximálně 50kg navíc,ale i tak si myslím,že by to tak zdechle nemělo jet. Co se týče muziky,tak tam jsou dva magnati xtc 1200 a do každýho pouštím 280W rms, ve skutečnosti je to tak 305W do každýho. Jinak na tom videu to ještě moc nehrálo, bylo tam sračkový rádio a nedokázalo plně vybudit zesilovač. Nějak sem se do toho zbláznil a už se mi to zdá,že je to slabota a tenhle rok tam pude něco lepšího. Nahraju tam ještě jedno video,na tom už to celkem hrálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom youtube sem projel všechny videa se 405, něco je opravdu gut :super. Nejvíc se mi líbil dokument o T16, ale s japonskym komentářem :grr

Sem zkounul ty tvý videa, pěkný dračení s motorkama a s trábíkem :super

taky sem něco přidal

ve skutečnosti ten sw rozhejbává okolní věci mnohem víc,ale je to natáčený mobilem a 15snímků za sekundu to nedokáže zaznamenat.

[upravil dne 15.1.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

ve skutečnosti ten sw rozhejbává okolní věci mnohem víc,ale je to natáčený mobilem a 15snímků za sekundu to nedokáže zaznamenat.

[upravil dne 15.1.2007 M.a.R.i]

jeee, pojízdná diskotéka... :super

btw trabika jsme šetřili, zajíždí se fungl nový motor :roker Ale jinak je to žihadlo, kam se na něj hrabou pomalé čtyřtakty.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trabik je super stroj, na toho mi nikdo nesmí sáhnout, ten můj jel 110 km/h s kombinovanou spotřebou 5,9 l/100km :D Jedniný, co mi vadilo, tak pravidelně po 400km výměna těsnění pod jednou hlavou, po dalších 400km pod druhou. Nakonec jsem vyměnil motor a byl klid. Nejlepší bylo, že se parametry spotřeby a maximálky nezměnily :D :D :super

EDIT: A pokud se mi podaří najít nějakou hodně slušnou silnici, kde nejsou benga a je malej provoz, zkusim si jen tak z hecu, za jak dlouho dostanu svůj turbotraktor z nuly na stošede... :D

[upravil dne 15/1/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Trabik je super stroj, na toho mi nikdo nesmí sáhnout, ten můj jel 110 km/h s kombinovanou spotřebou 5,9 l/100km :D J

Za 5.9?!!! není možné!! Ten Trabik je kámoše, ale jezdí konstantně za 10-11l :nevim Nemyslíš tak náhodou 5.9l na 50km ?? :D Protože 5.5l mi žere Jawa..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Dost slušný, hlavně aby už frčel bez problémů ;):super

..tak už vím, proč mi to tak jede, bodejť by nejelo, když to jezdí na vodík !!! ..po zhruba jednom tisící kilometrů se mi ztratily z expanzky 4 litry vody.. :grr:(:bojim

Těch 160km/h tomu asi dalo poslední hřebík do rakve.. Pravděpodobně prohnutá hlava, nikde jinde se ta voda ztrácet nemůže..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

Původně zaslal: Dundee

Dost slušný, hlavně aby už frčel bez problémů ;):super

..tak už vím, proč mi to tak jede, bodejť by nejelo, když to jezdí na vodík !!! ..po zhruba jednom tisící kilometrů se mi ztratily z expanzky 4 litry vody.. :grr:(:bojim

Těch 160km/h tomu asi dalo poslední hřebík do rakve.. Pravděpodobně prohnutá hlava, nikde jinde se ta voda ztrácet nemůže..

No ty vole, ty máš smolíka :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...