Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sekle cd v prehravaci


lampa

Recommended Posts

nejakym zpusobem se manzelce seklo cd v prehravaci (oreginal jak cd :( tak i radio ;)), ale bohuzel uz nejde vyndat, pri pokusu o vysunuti, pouze cvaka nprazdno, nemate nekdo stim zkusenosti jak ho dostat ven resp. nebo jak vymontovat ten cd prehravac (rozebrat snad uz pujde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mi neuveris, ale dnes po prichode z prace som sa dozvedel, ze sa nam stratilo jedno DVD a nasa dvojrocna dcera nam tvrdila, ze ho dala do prehravaca. Ale bonbonik na tom bol ten, ze v prehravaci nic nehrkalo a prehravalo dalsie DVD bez problemov. Tak po dalsich uisteniach nasej dcery som DVD rozobral a skutocne tam bolo akymsi zazracnym sposobom zasunute DVD ponad mechaniku :aut:myslim...

Mno ale do radia v aute to snad ponad mechaniku nepojde :D. Skusil by som ten reset button, ako spominal Neon...ak toto nepomoze tak skutocne vela stastia pri rozoberani.

Co s tym vlastne Tvoja manzelka vystrajala? :myslim:myslim:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Zrovna o vikendu jsem si vzal domu radio (SONY CDXcosi), ze ho vycistim. Kdyz jsem ho na stole kuchnul, tak jsem zjistil , ze jsem pred odpojenim zapomel vyndat CD. Bojoval jsem s tim asi hodinu a cedo ven nedostal.

Tak zdovna SONKA to CDX-L xxx tam má ten \"reset\" čudlik ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: .mycTD

Zrovna o vikendu jsem si vzal domu radio (SONY CDXcosi), ze ho vycistim. Kdyz jsem ho na stole kuchnul, tak jsem zjistil , ze jsem pred odpojenim zapomel vyndat CD. Bojoval jsem s tim asi hodinu a cedo ven nedostal.

Tak zdovna SONKA to CDX-L xxx tam má ten \"reset\" čudlik ...

to jooo, ale kdyz nemas napajeni, tak ho moc neuzijes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...