Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teplota vody u 406 -1,6..........


Keml

Recommended Posts

Zajímalo by mě při kolika stupních (podle ukazatele na přístrojovce) se spustí sahara. Mě se spouští když mě vyleze teplota na 110 C. Je to normální ? jde mi hlavně o benzínové motory. Můj dvorní mechanik mi řekl ,že ta teplota je moc nejvejš tak 92 C pak má spustit ventilátor jinak to prej v létě uvařim . Podle něj pokud teplota leze tak vysoko by mohlo bejt v háji těsnění pod hlavou .Já mám při normální jízdě teplotu 90 C v koloně 110C .:myslim

[upravil dne 14.1.07 Keml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde mi spíš o to proč se ventilátor rozbíhá až při teplotě 110 když by měl zapínat zhruba na 93 C. Buď špatně měří snímač teploty chladicí kapaliny a teplota vody je nižší než na ukazateli nebo je vadný spínač ventilátoru na chladiči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo tady na fóru se člověk odpovědi málokdy dočká. Taky jsem smazal svoje příspěvky o víkendu. Pořád se do mě někdo navážel včetně admina. Asi založím svůj placený WEB a bude jednou provždy pokoj. A jěště jeden poznatek, někdo tady mazal moje příspěvky a kdo to asi může být?

Žijeme ve svobodné zemi a každý má snad možnost říct svůj názor nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic dobrý už jsem klidnej, já jen že všude se najdou lidi tkz. ykváčí který nejsou v normálním životě oblíbený tak se musí vybít na internetu ,protože tam je nikdo nezná. Ale to mi tady asi nevyřešíme. Prostě IQ hermelínu. Pište dál ,lepší něco než nic. Kdo jenormální ten poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Keml

Nic dobrý už jsem klidnej, já jen že všude se najdou lidi tkz. ykváčí který nejsou v normálním životě oblíbený tak se musí vybít na internetu ,protože tam je nikdo nezná. Ale to mi tady asi nevyřešíme. Prostě IQ hermelínu. Pište dál ,lepší něco než nic. Kdo jenormální ten poradí.

No jak to tady pročítám tak tu máš odpovědí víc než dost, tak nechápu vo co go. Pokud to tu někdo nepromazával tak si myslim že tady žádný \"ykváč\" není. Jinak motor 1,6 v 406tce se tu moc nevyskytuje, ale asi je to stejný jako u všech ostatních, kouknul bych na ty relátka, určitě to musí spínat na první stupeň asi při 93st.C. Návod tu máš od Komisara:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: citron1

Jo jo tady na fóru se člověk odpovědi málokdy dočká. Taky jsem smazal svoje příspěvky o víkendu. Pořád se do mě někdo navážel včetně admina. Asi založím svůj placený WEB a bude jednou provždy pokoj. A jěště jeden poznatek, někdo tady mazal moje příspěvky a kdo to asi může být?

Žijeme ve svobodné zemi a každý má snad možnost říct svůj názor nebo ne?

A dáš nám pak odkaz? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tu zase. Jak je to jen dlouho, co tu jeden dělal svody a navyšoval přitom výkon svého vozidla, dalšímu vadil objem motoru u 106 1.1i atd. Holt jsme jen lidi, tak se podle toho taky chovejme. Jsme tu alespoň TOMU VĚŘÍM MILOVNÍCI ZNAČKY PEUGEOT, TAK SE NENECHME OTRÁVIT NĚJAKÝMI PITOMCEI. Admin mi jistě promine tento nespisovný výraz ale jinak to snad nejde napsat!!!!!:myslim:myslim:myslim:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeeeee ,že jsem něco říkal ,nikoho z fora jsem přece nechtěl urazit .Reagoval jsem jen na stížnost citrona 1 na to ,že mu někdo maže příspěvky atd. Kvůli tomu že jsem nečo řekl

přece nemusíte mazat svoje příspěvky z týhle ankety. Jde nám přece jen o jednu věc jak říká OK 406 .Co se týká těch relátek tak bych se na ně rád podíval ale já tam žádný nemám, mě spíná ventilátor jenom termostat na chladiči.Skusím vyměnit termostat. Jěště jednou se omlouvám ale můj předchozí příspěvek nebyl namířen na nikoho z vás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Keml

Jeeeee ,že jsem něco říkal ,nikoho z fora jsem přece nechtěl urazit .Reagoval jsem jen na stížnost citrona 1 na to ,že mu někdo maže příspěvky atd. Kvůli tomu že jsem nečo řekl

přece nemusíte mazat svoje příspěvky z týhle ankety. Jde nám přece jen o jednu věc jak říká OK 406 .Co se týká těch relátek tak bych se na ně rád podíval ale já tam žádný nemám, mě spíná ventilátor jenom termostat na chladiči.Skusím vyměnit termostat. Jěště jednou se omlouvám ale můj předchozí příspěvek nebyl namířen na nikoho z vás.

Přímo termostat to asi nespíná, to by ten proud nevydržel, to se mi nezdá. Někde museji být, za tou maskou fakt nejsou? EDIT: ted koukám do katalogu a je to fakt spínaný jen tím termostatem, je u něj uvedeno TEMPERAT SWITCH 97/92 , díl č. 1264 40

[upravil dne 16/1/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...