Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 v Autosalonu


Hhonza

Recommended Posts

No shrnul to celkem krátce, překvapilo mě, že je tedy známo, proč kmitají kola - výměna \"těhlic\" /nevím co to je - já znám jen tiplice:D/ a srovnání spotřeby s německými auty co do spotřeby /diesel/ je celkem asi blbost, když se jedná o jiný systém, když už, tak to měl srovnávat s Renaultem, Fiatem apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joj jo, taky mě překvapilo, že říkají, že je potřeba výměna těhlic u kol při vybracích. Když je to tak všeobecně známo, proč to nedělají v Peugeot servise, když tam s tím problémem někdo přijede? Zkusím se poptat až tam pojedu, mám to v záruce a občas mi to vybruje i když mě ujišťovali, že už to mají vyřešené, rok výroby 2005.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

Původně zaslal: Ferin007

Pokud vím, tak u 307 vibrace spolehlivě odstraní vyvážení kol přímo na autě. S některýma pneu je totiž citlivější na špatný vyvážení.

tohle můžu potvrdit:roker

Já taky. Byl jsem s tím u jednoho co má ještě ručičkový indikátor vyvážení a s tím jsme to vyvažili na 3 gramy. Digitály prý začínají na 10g. Takže bez problémů. Žádné házení jsem už nezaznamenal..:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...