Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Letní pneumatiky- prosím poraďte


Bártík

Recommended Posts

Ahojky všichni! Možná je to předčasné, ale když se podívám ven, začíná to být docela aktuální, co se zatím zimy týče, začínám se poohlížet po letních gumách 195/65/15. Můžete mi někdo z Vás poradit jakou značku, nějakou představu mám, ale chtěl bych slyšet Vaše názory a zkušenosti, protože už jste mi několikrát svými radami pomohli. I když v diskusi tak často nejsem, ale pozorně ji sleduji. Díky Všem za Vaše rady a názory:super:super:papa:papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bártík

Ahojky všichni! Možná je to předčasné, ale když se podívám ven, začíná to být docela aktuální, co se zatím zimy týče, začínám se poohlížet po letních gumách 195/65/15. Můžete mi někdo z Vás poradit jakou značku, nějakou představu mám, ale chtěl bych slyšet Vaše názory a zkušenosti, protože už jste mi několikrát svými radami pomohli. I když v diskusi tak často nejsem, ale pozorně ji sleduji. Díky Všem za Vaše rady a názory:super:super:papa:papa.

hladaj!minule sme to tu rozoberali aj so zimakmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sem se o to zajímal, tak i podle zahraničních uživatelů na 307 Michelin Primacy! Cena o trochu vyšší, ale jednoznačne se to vráti jak na o dost vyšší životnost, tak na jízdních vlastnostech. Docela i prý eliminují případný klepání při vysokých rychlostech. Oproti Pirellkám, kerý bývají na 307 z fabriky, uvádí i dvojnásonou životnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám na autě fuldy montero2 a jsem spokojeny a letní jsem měl barum,ale nic moc,tak mi kamarad řekl,že má GOODYEAR Eagle NCT 5 tak to zkusím,ale fakt nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...