Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

počítadlo km


tutman

Recommended Posts

Na bejvalým autě (bylo po dědovi 70000km když jsem ho dostal) jsem měl 3 měsíce před prodejí 111111km a jelikož jsem byl v té době ještě malý harant, tak jsem pak čekal doma a asi 3 dny nejezdil, abych to všem ukazoval... \"voe chceš vidět něco hustýho?\" ... a letos jsem měl na kole v srpnu 1111km (od června po prodeji) na 2222 se blížím - padne to možná v březnu/dubnu podle toho, jak bude tuhá zima ... :roker

Na ropisovi mám teď 181000 (mám ho od 127000) u něj se asi 222222 nikdy nedožiju, páč nejspíš pujde ... půjčim tacho oddiemu, ten tam natočí 000000 a prodám ho jako zánovní auto (ketrý stálo furt jenom před domanským) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hele, hoši, nemyslete si, že vám budu teďka stáčet tachometry. Na to si najděte někoho jiného. To že to je jednoduché neznamená, že to fakt budu dělat... Ale fakt to jde celkem jednoduše nastavit, aniž by to bylo poznat, i na těch mechanických (o digitálních ani nemluvě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...