Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loketní opěrka


Ladman

Recommended Posts

tak aby som to tu aspon trochu objasnil, original opierky na ruky v novych modeloch 406 su dve na kazdej sedacke zvlast(tie sa asi ani nedaju domontovat a myslim si ze je uz tak sedacka urobena z tovarne takze ked to tam raz nie je nebude tam ani predpriprava na domotovanie!!!)ale niektore to nemaju, zalezi od vybavy!!!ak nemaju daju sa domontovat neoriginalne opierky na stredovy panel!!!

stare modely 406 nemali ziadne original opierky na ruky(jedine mozno tie co boli v kozi, uz neviem presne)ale daly sa domontovat na stredovy panel ale zase len neoriginalne opierky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

tak aby som to tu aspon trochu objasnil, original opierky na ruky v novych modeloch 406 su dve na kazdej sedacke zvlast(tie sa asi ani nedaju domontovat a myslim si ze je uz tak sedacka urobena z tovarne takze ked to tam raz nie je nebude tam ani predpriprava na domotovanie!!!)ale niektore to nemaju, zalezi od vybavy!!!ak nemaju daju sa domontovat neoriginalne opierky na stredovy panel!!!

stare modely 406 nemali ziadne original opierky na ruky(jedine mozno tie co boli v kozi, uz neviem presne)ale daly sa domontovat na stredovy panel ale zase len neoriginalne opierky!!!

Mám starý model a mám originál středovou opěrku Peugeot.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: kuboSE

tak aby som to tu aspon trochu objasnil, original opierky na ruky v novych modeloch 406 su dve na kazdej sedacke zvlast(tie sa asi ani nedaju domontovat a myslim si ze je uz tak sedacka urobena z tovarne takze ked to tam raz nie je nebude tam ani predpriprava na domotovanie!!!)ale niektore to nemaju, zalezi od vybavy!!!ak nemaju daju sa domontovat neoriginalne opierky na stredovy panel!!!

stare modely 406 nemali ziadne original opierky na ruky(jedine mozno tie co boli v kozi, uz neviem presne)ale daly sa domontovat na stredovy panel ale zase len neoriginalne opierky!!!

Mám starý model a mám originál středovou opěrku Peugeot.:super

A jakej to je díl z katalogu ND?

Jinak neorigo mají třeba tady: http://www.guzu.cz/produkty/automobil/operky/operky15.htm

[upravil dne 5.4.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

existuje origo loket.operka na p406 coupé???

Tady jsem našel inzerát v annonci, tak to womrkni ...

Praha - Chodov 26.3. schránka

peugeot 406 - loketní opěrka a CD měnič, orig., coupe.

Tel.:

Email: scoorpios@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

stare modely 406 nemali ziadne original opierky na ruky(jedine mozno tie co boli v kozi, uz neviem presne)ale daly sa domontovat na stredovy panel ale zase len neoriginalne opierky!!!

Miku má starý model a má opěrky tak nevím:Dviz foto o něco výše,model 97:papa

[upravil dne 5.4.2007 komisar]

no ved o tom som presne pisal ze asi jedine v kozi su origos aj na starom modeli :D:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: kuboSE

tak aby som to tu aspon trochu objasnil, original opierky na ruky v novych modeloch 406 su dve na kazdej sedacke zvlast(tie sa asi ani nedaju domontovat a myslim si ze je uz tak sedacka urobena z tovarne takze ked to tam raz nie je nebude tam ani predpriprava na domotovanie!!!)ale niektore to nemaju, zalezi od vybavy!!!ak nemaju daju sa domontovat neoriginalne opierky na stredovy panel!!!

stare modely 406 nemali ziadne original opierky na ruky(jedine mozno tie co boli v kozi, uz neviem presne)ale daly sa domontovat na stredovy panel ale zase len neoriginalne opierky!!!

Mám starý model a mám originál středovou opěrku Peugeot.:super

mas origos stredovu opierku??? :o:o:o tak to kukam lebo pazout vyrabal do 406 len take origos ake ma napr. Mika takze asi ty nemas origos :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se u tyhle operky nelibi ty cerny plechy, pomoci kterych se to pripevnuje k tomu stredovymu tunelu. Nevideli jste nekdo nazivo tu operku z Gumaren Zubří ? Neni udelana li ? nejlepe je holt vyresena ta originalni, proste zasunout do te odkladaci diry ve stredovem panelu a hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

me se u tyhle operky nelibi ty cerny plechy, pomoci kterych se to pripevnuje k tomu stredovymu tunelu. Nevideli jste nekdo nazivo tu operku z Gumaren Zubří ? Neni udelana li ? nejlepe je holt vyresena ta originalni, proste zasunout do te odkladaci diry ve stredovem panelu a hotovo

Z těch Gumáren Zubří je drahá, volal jsem tam a řekli mi, že stojí asi 1500,-, přesně si to už nepamatuji. Ale podstatné pro mne je, že povrch opěrky je koženka. To bych nechtěl ani za nic, jednak je to nekvalitní materiál, který dlouho nevydrží, ale taky v létě když je auto rozpálené na slunci, nechtěl bych si při každém položení lokte ho spálit. Proto nechci ani opěrku v kůži, i když ta je pochopitelně kvalitní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miku

kůže nespálí - zahřeje :super , (koženka spálí )

já jsem taky fanda kůže, doma na koženou sedačku nedám dopustit,ale představa, že si v létě v šortkách sedám na rozpálenou kůži v autě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...