Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loketní opěrka


Ladman

Recommended Posts

Má někdo ve své 406-ce loketní opěrku? Ve svém předchozím voze FIAT Tempra jsem jí měl a teď ji docela postrádám. Pokusil bych se jí sehnat na vrakovišti, ale netuším jak moc náročná je potom montáž. Je tam nějaká příprava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já opěrku nemám ,ale kámoš má tu samou 406ku jako já a má tam opěrku origo.

Je tvarovaná jak říkáš,ale taky je vyklápěcí a v tý odklápěcí půlce jsou takový kolečka

na odkládání nápojů.Ale možná je to domontovaný později z novějšího modelu ,to nevim.

Má taky r.v. 96.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Spartakus

No já opěrku nemám ,ale kámoš má tu samou 406ku jako já a má tam opěrku origo.

Je tvarovaná jak říkáš,ale taky je vyklápěcí a v tý odklápěcí půlce jsou takový kolečka

na odkládání nápojů.Ale možná je to domontovaný později z novějšího modelu ,to nevim.

Má taky r.v. 96.

Já jsem si ji tam sám dodělával. Ale Komisar ji taky nemá špatnou. Viděl jsem ji osobně a je to pěkně udělané:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budeš chtít originál loketní opěrku na 406, tak zkus se zeptat na vrakovištích a nebo dej \"Hledání\" a určitě něco najdeš. Řešilo se to tady a i se o tom psalo např. zde:www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=158#pid195218

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

stále nevím, jak je to s tou montáží. Je tam nějaká příprava (myslím na originál opěrku)?

Příprava není. Opěrka dáš do odkladací prohlubně, jak máš na středu. Tu tam vložíš, vyvrtáš dvě díry a dvěma dlouhými šrouby (měli by být součástí opěrky) ji přišroubuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Ladman

stále nevím, jak je to s tou montáží. Je tam nějaká příprava (myslím na originál opěrku)?

Příprava není. Opěrka dáš do odkladací prohlubně, jak máš na středu. Tu tam vložíš, vyvrtáš dvě díry a dvěma dlouhými šrouby (měli by být součástí opěrky) ji přišroubuješ.

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě technická poznámka. Je loketní opěrka stejná u staršího i u nového modelu nebo má každý model úplně jinou? Jak zde někdo uváděl, model s koženým čalouněním má loketní opěrky dvě, každou zvlášť pro každé sedadlo. Auto v kůži bohužel nemám, ale přesto bych rád věděl jak to vůbec je. Nerad bych na vrakovišti koupil něco, co nebude pak pasovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, příznivce pohodlné jízdy s loketkou:) myslím, že už se to tu někde řešilo...to proto se zapojuju, na www.autotuning.cz nebo tak nějak (určitě přes vyhledávání najdete správnou www adresu) nabízejí loketní operku od Kamei - celé černá, horní víko je celé v kůži, pasuje super a slouží super, nemusím vůbec sundavat kuru dolu, jen když potřebuju na rádio:) Sice ta cena byla kolem 2 700 Kč, ale nemá chybu...přichytává se na 4 šroubky do středového panelu. Vypadá hezky, pěkně zapadne do celého auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: lukáš.t

ve svém p mám originální opěrky:papa:papa

jo máš ale novější typ auta tady se mluví o autech co ji nemá starýho modelu HDI se dělali od roku asi 99 a výš:myslim:myslim

mám to samý auto co ty, akorát nový model, r. v. 2000 a opěrky tam nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Spartakus

No já opěrku nemám ,ale kámoš má tu samou 406ku jako já a má tam opěrku origo.

Je tvarovaná jak říkáš,ale taky je vyklápěcí a v tý odklápěcí půlce jsou takový kolečka

na odkládání nápojů.Ale možná je to domontovaný později z novějšího modelu ,to nevim.

Má taky r.v. 96.

Já jsem si ji tam sám dodělával. Ale Komisar ji taky nemá špatnou. Viděl jsem ji osobně a je to pěkně udělané:super:super:super

Sevas,

to OK406:

môžeš odfotiť detail tých šróbov ako si to tam uchytil. :myslim

Bolo by to celkom fajn pozrieť ako to vyzerá.

Díky vopred.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...