Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde mi infra - pomoc


Pucmeloun

Recommended Posts

Mám problémek s infra- teda spíš s tím, že mi nejde otvírat dveře dálkovým ovládáním. Měnil jsem baterie v klíči a od té doby mi to prostě nějak nefunguje. Zkoušel jsem snad všechno co jsem tady našel, ale nic nepomohlo.

Mám 406 , 1,6i r.v.97, imobilizer vypnutý(ten na to nemá vliv) a na klíčku mám jen jeden čudlík.

děkuju za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to funguje většinou dobře, ale dost často otvírám na podruhý, zřejmě špatnej uhel nebo trefim opěrku, je dobrý vědět že po stisku tlačítka to vyšle jen jeden signál, a pokud se auto neodemkne tak musíš pustit a znovu zmačknout, nejde to jen držet. Ale předpokládám že to víš, jinak rozeber ten snimač v autě, vyčisti ho, jak sklo tak diody, odpoj konektor a koukni jestli není zoxidovanej, případně ho vyčisti a znova zapoj. Někdy tam nateče antenou voda a pak to blbne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Dave_k

No a jestli nic nezabere tak kup nějakej rádiovej ovladač (cena okolo 1500,-) a napoj ho místo toho infra. Přibude sice krabička na klíčích, ale zase bude fungovat i bez míření. ;-)

přesně tak ale o tom se tu psalo několikrát,a budeš ovládat i z 50 m jako já

Nemáš tip na značku tý radiový dálky?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Dave_k

No a jestli nic nezabere tak kup nějakej rádiovej ovladač (cena okolo 1500,-) a napoj ho místo toho infra. Přibude sice krabička na klíčích, ale zase bude fungovat i bez míření. ;-)

přesně tak ale o tom se tu psalo několikrát,a budeš ovládat i z 50 m jako já

Nemáš tip na značku tý radiový dálky?

Koukni třeba sem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pucmeloun:

teď jsem to řešil u 406: jak jsem klíč rozlousknul, tak se tam asi urval takový háček a pak se baterky posunou směrem ke kovovému klíči a chytnou zkrat. Ustřihl jsem pásek PVC asi 3 x 25 mm a vložil kolem baterek, mezi baterky a kovový klíček.

(Škoda že jsem to nevyfotil, ale teď už je auto zase ve světě.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...