Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tachometr


Pinďa

Recommended Posts

Tak se mi objevila zajímavá závada na tachometru. :(

Chvílemi mi chodil, ale vypadával. Tak jsem jej rozdělal a propájel, takže mi už normálně funguje. :myslim

Akorát mi ukazuje cca o 20 km více. Neví někdo čím by to mohlo být??????? :bojim:bojim:bojim

Mohl by to být snímač na převodovce (ale i kde se nachází)???????????????????????????????? :roker

[upravil dne 10/1/07 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde se nachazi cidlo na prevodovce jsem tady popisoval i s fotkama, ale proc by to melo ukazovat o 20km vic, to je divny, kazdopadne mam zkusenost, ze spis nez samotnyma budikama, ze je problem na ozubeni cidla tachometru

cidlo_tacho.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jinak k tomu obrazku, je to u vystupu z diferaku na pravou poloosu, vzadu vlevo nahore vidis tahla od radici paky, vzadu pak kousek alu disku s pneumatikou, vpravo dole pak zuby od setrvacniku motoru, to jen tak pro zorientovani, to cidlo samotne muze vypadat krapet jinak, nemusi mit na sobe ty nyty, ale muze byt treba zalite takovou cernou hmotou a muze mit kolem sebe i plechovy kryt pripevneny pod tim sroubem 11mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferry díky za fotky. :super

No asi tak, začalo mi to vypadávat, tak jsem to rozdělal a propájel jsem ukostření (tam byl popraskán cín) . Jestli už to začalo blbnout při tom nevím. :bojim

Po zamontování mi to začalo ukazovat asi o 22 km více (rozjedu se a tachák nic neukazuje a pak skočí až na 40 km/h), tak jsem to znovu rozdělal zda jsem tam někde něco neposunul a pod. :(

Tak jsem to prolezl a překontroloval, ale na nic jsem nepřišel čím by to mohlo být. :myslim

Proto jsem hodil sem ten dotaz.

Díky Ferry za tip. :super:super:super

[upravil dne 11/1/07 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...