Jump to content
Sign in to follow this  
Fusion

Zákony

Recommended Posts

Mohl by mě někdo porsím nasměrovat na dobrý stránky se zákonama.

Jde mě o to, co říká zákon o pokutových blocích. Co tam musí být vyplněno aby byl platnej apod.

Teda ten bloček je z r. 2003 tak asi starší znění.

Díky!

Já používám toto, ale je to v *.pdf, takže musíš znát číslo zákonu nebo sbírky.

Pak by se dalo vyhledávat tady, ale to moc nepoužívám. A pak ještě možná toto. Je potřeba si to vyzkoušet, jak říkám já nejčastěji používám ty první stránky MVČR. :super

jen pozor na to, ze zavazna je vzdy jen a pouze tistena verze, uverejnena ve sbirce zakonu. uz se na portalech verejne spravy objevily verze s \"tiskovymi chybami\". ale pro bezne ucely to staci.

to co nabízí mila_S jako první je vlastně internetová verze tištěných sbírek zákonů. Je tam jedna zásadní nevýhoda a sice, že si musíš najít původní zákona k němu všechny novely. Na www.gov.cz jsou tyto zákony vč. všech novel (nebo to alespoň tvrdí).

Původně zaslal: Trundik

to co nabízí mila_S jako první je vlastně internetová verze tištěných sbírek zákonů. Je tam jedna zásadní nevýhoda a sice, že si musíš najít původní zákona k němu všechny novely. Na www.gov.cz jsou tyto zákony vč. všech novel (nebo to alespoň tvrdí).

Jj souhlas, já to používám ke stahování sbírek, které potřebuji, abych si je nemusel předplácet.:papa

Ten co dostanu já (ustřižek).

Zajímalo by mě jestli je platnej když tam není vypsaná značka auta a špatná barva.

Bohužel sem to ale podepsal.