Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

turbo?


zaza

Recommended Posts

mám dotaz: když jedu autem a sešlápnu plyn(zrychluji),tak asi kolem 1600/ot začne takové hvízdání(hučení)není to až tak hlasitý,ale je to dobře slyšet,špatně se to definuje,dělá to asi na každej stupeň,5 jsem nezkoušel.Nedělá to turbo,když se sepne,v jakých otáčkách se spíná,dělá Vám to taky?Ten zvuk vychází,mě to aspoň přijde,ze středu palu

bovky směrem k motoru,ale nejspíš to bude od prostředka motoru.Je na 307 slyšet turbo?

307 2.0 HDi 110 FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu je to turbo, tak jemne sičí, púšta sa okolo tých 1600 otáčok, len toto turbo je vhabé opýtaj sa pánov čo tu majú 2,7biturbo audiny jak tam tie turbá sičia radosť to počúúúvať a je to normálna vec nič sa neboj a jazdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně s tím radši zajedu do servisu(pro klid mé dušičky):D,zdá se mi,že tak dva dni to turbo je hlučnější než bývalo a když otevřu motor,tak cítim takový divný čuch,ale to už asi bývalo i dřiv:myslim.Tady jsem někde četl,že za příčinou hlučnějšího turba může být nějaká prasklá hadice co vede k němu.Začínám mít z toho auta kopřivku:D:D:aut:aut

307 2.0HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem byl v servise ohledně toho turba,automech. se byl se mnou project,spíš já s ním a ještě jsem nikdy nebyl tak zamáčklej v sedačce,asi ho moc šetřím:D,je to prý ok,tak mám hned lepší náladu:super

307 2.0HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

důvěřuj,ale prověřuj:D:Dbyl jsem ohledně toho v jiným servise a tam zjistili,že je rozpojena plastova hadice od sání k turbu(za motorem pod př.sklem)opraveno,dále vyměněna řemenice,p.p.ložisko(magnetické ESP)hučelo,diagnostika+práce 10600 kč:grr jenom čekám,kdy se zase něco pos......:bojim(dnes je umění najít si dobrý servis!!!!!):grr

307 2.0HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...